Sayfa 27/36 İlkİlk ... 172526272829 ... SonSon
Arama sonucu : 287 madde; 209 - 216 arası.

Konu: Uzun vadede büyük hayalleri olan acemi yatırımcı...

Alıntı Originally Posted by ASELİŞ Yazıyı Oku
    Merhabalar portföyüm çok şükür son bir yılda yaklaşık üçe katladı önümüzdeki ayın birinden itibaren tekrardan paylaşacağım burayı çok ihmal ettiğimin farkındayım inşalah daha aktif olmaya çalışacağım syg.
    Teşekkürler

2. Merhaba arkadaşlar, bu aydan itibaren yeni bir seri başlatıyorum hedefim 100 bin lirayı 1 MİLYON lira yapmak.Her ayın 1. günü portföyümü bu başlık altında paylaşacağım seçtiğim hisselerde mümkün mertebe hedefe ulaşıncaya kadar hareketsiz kalmayı planlıyorum yatan temettülerle ise İŞYAT hissemi çoğaltmaya çalışacağım bazen de başka bir hisseyi sıfır maliyetle biriktirebilirim.

Bakalım ilk milyonuma ne kadar sürede ulaşacağım

01.10.2020 PORTFÖY DURUMU

Portföy başlangıç tarihi : 01 EKİM 2020

Portföye yatırılan para : 100.000 TL / 12.920 USD

Mevcut Portföy değeri : 100.000 TL / 12.920 USD

Kar/Zarar 0 TL / 0 USD

Portföyde bulunan hisseler ve adetleri

ASELSAN : 2000 Adet

EREĞLİ : 1000 Adet

İŞYAT : 2300 Adet

OYAK C : 3000 Adet

ŞİŞECAM : 3242 Adet

Herkese bol kazançlar dilerim.

3. Merhaba Sn Aseliş
    Tebrik ederim böyle bir seriyi paylaşma isteğinizden dolayı.
    Hisse seçiminde hangi parametreleri kullandınız ?
     Alıntı Originally Posted by ASELİŞ Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar, bu aydan itibaren yeni bir seri başlatıyorum hedefim 100 bin lirayı 1 MİLYON lira yapmak.Her ayın 1. günü portföyümü bu başlık altında paylaşacağım seçtiğim hisselerde mümkün mertebe hedefe ulaşıncaya kadar hareketsiz kalmayı planlıyorum yatan temettülerle ise İŞYAT hissemi çoğaltmaya çalışacağım bazen de başka bir hisseyi sıfır maliyetle biriktirebilirim.

Bakalım ilk milyonuma ne kadar sürede ulaşacağım

01.10.2020 PORTFÖY DURUMU

Portföy başlangıç tarihi : 01 EKİM 2020

Portföye yatırılan para : 100.000 TL / 12.920 USD

Mevcut Portföy değeri : 100.000 TL / 12.920 USD

Kar/Zarar 0 TL / 0 USD

Portföyde bulunan hisseler ve adetleri

ASELSAN : 2000 Adet

EREĞLİ : 1000 Adet

İŞYAT : 2300 Adet

OYAK C : 3000 Adet

ŞİŞECAM : 3242 Adet

Herkese bol kazançlar dilerim.

4.  Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Merhaba Sn Aseliş
    Tebrik ederim böyle bir seriyi paylaşma isteğinizden dolayı.
    Hisse seçiminde hangi parametreleri kullandınız ?
    Merhabalar teşekkür ederim geçmişte rüştünü ispat etmiş hisseleri tutuyorum Amerika yı yeniden keşfetmeye gerek yok bu hisseler her daim Türkiye piyasasına yön verecektir. Çimentoya ,cama ,savunmaya ve demire her zaman ihtiyaç olacaktır biri diğerinin tamamlayıcısı bence syg

5. hayırlı olsun kardeşimm,hangi hisseler var kafanda bizimlede paylaş alım yaptıkça

6.  Alıntı Originally Posted by ozn Yazıyı Oku
    hayırlı olsun kardeşimm,hangi hisseler var kafanda bizimlede paylaş alım yaptıkça
    merhaba dostum teşekkür ederim burdan paylaşacağım

7. Yeni başlayan arkadaşlar için : 2013 yılı başlarında bu başlığı açtığımda aldığım hisseleri satmamış olsaydım şimdi hatırı sayılır bir servetim vardı. Örnek hektaşı 1,70 ten Aselsanı düzeltilmiş fiyattan 1,50 fiyattan ,Ereğliyi 1,90 dan almıştım daha bir sürü örnek sayabilirim son iki yıldır satmama odaklı bir yatırım tarzı benimsiyorum çok şükür memnunum daldan dala konmaya hiç gerek yok para kazanmak çok kolay aslında bu piyasada doğru hissede bekleyin arkadaşlar emin olun kazanacaksınız.

8. Merhaba arkadaşlar 10 yıl boyunca tek bir hisse biriktirmek isteseydiniz aşağıdaki hisselerden hangisini biriktirirdiniz ?

HEKTAŞ

SASA

TOASO

İSMEN

Sayfa 27/36 İlkİlk ... 172526272829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz