Special Days Image
Sayfa 12/36 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 287 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Uzun vadede büyük hayalleri olan acemi yatırımcı...

1. Sevgili Kardesim, En guzel evi alabilmen dilegiyle.....

Alıntı Originally Posted by ASELİŞ Yazıyı Oku
    Merhaba hocam bol kazançlar
    Sabah sabah guldurdun beni, Rabbim de seni guldursun Haci Aselis Kardesim. Twitter'a gittim, bunu gordum:

Meslek :Uzun Vadeli Temettü Yatırımcısı

Demek ki boyle bir meslek de varmis literaturde. Allah iyiligini versin senin...

Yillar once TV'de canavar muhabbeti olan, geyikimsi bir belgesel izliyorduk. O arada Sadettin Teksoy'a baglandilar, soru soruyorlar. Adamin resmini koymuslar ve altina aynen sunu yazmislar:

Sadettin Teksoy--Canavar Uzmani

Bizim ulkedeki eglence hicbiryerde yok ya... Keyifli ulkeyiz vesselam, parasi ve isi olana....

Selametle kalin,

freesky

2. devam aseliş kardeşim..allah bereketli etsin cok güzel gidiyorsun

01.10.2017 Portföy

Portföye yatırılan para 58.300 TL- 16.576 USD

Mevcut Portföy değeri 69.100 TL - 19.394 USD

Kar/Zarar 10.800 TL - 2.818 USD

Herkese bol kazançlar dilerim.
    sn aseliş selamlar benim merak ettiğim aynı hissede al,sat yaptınız mı?ayrıca her ay portföye destek atıyormusunuz?portföyünüz hızlı büyümesi için bence her ay destek atmanız lazım eğer aynı hissede al,sat yada diğer hisseye kaydırma yapmıyorsanız hisse sayınızın fazla olmasından dolayı diye düşünüyorum bol kazançlar bol şanslar.

4.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    sn aseliş selamlar benim merak ettiğim aynı hissede al,sat yaptınız mı?ayrıca her ay portföye destek atıyormusunuz?portföyünüz hızlı büyümesi için bence her ay destek atmanız lazım eğer aynı hissede al,sat yada diğer hisseye kaydırma yapmıyorsanız hisse sayınızın fazla olmasından dolayı diye düşünüyorum bol kazançlar bol şanslar.
    Merhabalar hayır al sat veya kaydırma yapmıyorum sadece yatan temettülerle Adana biriktiriyorum böylelikle Adana hisselerini 0 maliyete getirmiş oluyorum.Örneğin bu ay sonu ford ikinci taksitini verecek onunla alacağım.İlave para koymayı düşünmüyorum mevcut haliyle artık ne kadar büyürse ona razıyım��

Merhabalar hayır al sat veya kaydırma yapmıyorum sadece yatan temettülerle Adana biriktiriyorum böylelikle Adana hisselerini 0 maliyete getirmiş oluyorum.Örneğin bu ay sonu ford ikinci taksitini verecek onunla alacağım.İlave para koymayı düşünmüyorum mevcut haliyle artık ne kadar büyürse ona razıyım��
    sizin beğendiğiniz hisse adana aslında tabi diğer hisseleriniz de var portföyünüzde umarım hedeflediğiniz hedefe varırsınız bol kazançlar bol şanslar şansınız her daim yanınızda olur umarım.

6.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    sizin beğendiğiniz hisse adana aslında tabi diğer hisseleriniz de var portföyünüzde umarım hedeflediğiniz hedefe varırsınız bol kazançlar bol şanslar şansınız her daim yanınızda olur umarım.
    Teşekkür ederim evet Adana biriktirmek mantıklı geliyor ilerisi için diğer hisseleri de bu biriktirmede araç olarak kullanıyorum bu şekilde ilk hedefim 10 bin Adana bakalım ne kadar sürede ulaşacağım şu anda 589 adet var

Teşekkür ederim evet Adana biriktirmek mantıklı geliyor ilerisi için diğer hisseleri de bu biriktirmede araç olarak kullanıyorum bu şekilde ilk hedefim 10 bin Adana bakalım ne kadar sürede ulaşacağım şu anda 589 adet var
    benimde trkcm 2016 mayısta sadece 800 lotum vardı sizin gibi bende aynı hissede al,sat yapmıyorum.hatta diğer hissemin temettüsüyle alım yapmıştım cefa çekmeden sefa olmuyor borsada sn,aseliş

8. 01.11.2017 Portföy

Portföye yatırılan para 58.300 TL- 16.576 USD

Mevcut Portföy değeri 77.397 TL - 20.368 USD

Kar/Zarar 19.097 TL - 3.792 USD

portföyde bulunan hisseler : Adana,Asels,Brisa,Despec,Froto,İşyat,Petkim ve Tskb

Portföy başlangıç tarihi : Ekim 2016

USD olarak heseplamaya başlama tarihi : Temmuz 2017

Herkese bol kazançlar dilerim.

Sayfa 12/36 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •