Sayfa 14/36 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 287 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Uzun vadede büyük hayalleri olan acemi yatırımcı...

1.  Alıntı Originally Posted by ekizhuseyin Yazıyı Oku
    Sayın Prestij, başarılar mutlu yıllar dilerim. Aseliş'e ve diğer forumdaşlara da selamlarımı, sağlıklı-mutlu yıllar dileklerimi ileteyim bu vesileyle. Aseliş şimdiye evi alacaktı ama portföyü rahat bırakmıyor ki bir türlü
    Merhaba Hüseyin bey haklısınız Maalesef ihtiyaçlar sattırmak zorunda bırakıyor insanı elimden geldiğince satmamaya gayret ediyorum lakin istemeyerek satıyorum.4,5 yıl boyunca sabit kalabilseydim şimdiye hatırı sayılır bir portföye sahiptim yinede çok şükür halimden memnunun,yüksek ihtimal artık uzun bir süre satmayacağım bol kazançlar dilerim.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
     Alıntı Originally Posted by ASELİŞ Yazıyı Oku
    Herkese mutlu ve huzurlu bir yıl dilerim. Bu ay ihtiyaçtan dolayı portföyden 32.715 TL (8.625 USD) lik hisse satışı gerçekleştirdim.2017 yılı benim için güzel kazançlı bir yıl oldu umarım önümüzdeki yıllarda da bu kazanç istikrarlı bir şekilde devam eder. .Temettülerle alınan Adana çimento sayısı ise 660 adet oldu. ( hedef temettülerle 10.000 adet yapmak)

01.01.2018 Portföy

Portföye yatırılan para 25.585 TL / 7.951 USD

Mevcut Portföy değeri 46.247TL / 12.192 USD

Kar/Zarar 20.662 TL / 4.241 USD

portföyde bulunan hisseler : Adana,Asels,Brisa,Froto,İşyat,Petkim, Tskb,Soda ve Lidfa

Portföy başlangıç tarihi : Ekim 2016

USD olarak heseplamaya başlama tarihi : Temmuz 2017

Herkese bol kazançlar dilerim.

2013 gezi parkızamanı başladınız siz bu işe 2016 değil.

Ve yukardaki hesaba göre aralıkta 5.000 tl ortalama mı kazandınız?

Adana çimento sayısı ise 660 adet oldu. ( hedef temettülerle 10.000 adet yapmak)

Temettülerle mi 10.000 olacak? hey allam kimsede demiyoki "nasıl olacak" diye.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    Az dürüst olun, iyi insan olun kimseyi kandırmayın.

4.  Alıntı Originally Posted by cengizz Yazıyı Oku
    Az dürüst olun, iyi insan olun kimseyi kandırmayın.
    cengizz hocam siz aselisin eski yazilarina bakin derim okeyy

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    Tmm da sn. bon 2013 de başladı gayet net.

660 lot adana'nın gelecek olan temettüsüyle 10.000 lot yapacağını yazmış veya düşünüyor.
    Bu da gayet net. Ayrıca ara ara göz ucuyla takip ettiğim bir topic.
    2013 den beri banka faiziyle kafa kafaya gelmiş bi portföyü var.
    Benim sitemim buna değil, bilmeyen insana dönük dürüst bilgi verilmediğine. Yoksa bana ne kim ne kazanmış ya da kaybetmiş beni ilgilendirmez.
    İlk portföyünü gezi parkı olayları başlamadan önce 90 bin zirvesinde açmıştı, gezi parkıyla tabiki portföyü düşmüştü.
    Kayıtlarda var.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    23-07-2013, 14:11
    Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi borsayla yeni tanışmış büyük hayalleri olan acemi bir kardeşinizim.bu başlığı açma sebebim yaptığım yatırımları disliplinli bir şekilde istikrarlı kılmak ,uzun vadeli yatırıma ihanet etmemek,her şartta sadık kalmak asla ve asla stratejimi değiştirmemektir yani bundan on yıl sonra geçmişte neler yapmışım ayrıntılarıyla kolayca bulubilmek için ve benim gibi yeni başlayacak arkadaşlara örnek olabilmek maksadıyla açtım bu sayfayı.. Ben bi kurumda devlet memuru olarak çalışıyorum şuanda bi kaç hisseye yatırım yapmışım ve her ay düzenli olarak az az bu hisselere eklemeler yaparak inşallah 2023 yılında bir ev parası çıkarmak istiyorum daha fazlasına da hayır demem kazanırsam tabi Memur maaşıyla ev sahibi olmak bu devirde çok zor hele hele büyük şehirde yaşıyorsanız.

Bu tür başlıklar açan değerli üstadlara çok saygım var onların bilgi birikiminden her daim faydalanmaya çalışıyorum ama bu başlığın onların başlıklarından tek farkı acemi birinin açmış olduğu bir başlık olması....

Emek veren herkesin iyi kazançlar sağlaması en büyük dileğim lütfen hiç bir arkadaşım bu başlıkta paylaşacağım yazıları yatırım tavsiyesi olarak algılamasın adı üstünde zaten acemiyim

7.  Alıntı Originally Posted by cengizz Yazıyı Oku
    Tmm da sn. bon 2013 de başladı gayet net.

660 lot adana'nın gelecek olan temettüsüyle 10.000 lot yapacağını yazmış veya düşünüyor.
    Bu da gayet net. Ayrıca ara ara göz ucuyla takip ettiğim bir topic.
    2013 den beri banka faiziyle kafa kafaya gelmiş bi portföyü var.
    Benim sitemim buna değil, bilmeyen insana dönük dürüst bilgi verilmediğine. Yoksa bana ne kim ne kazanmış ya da kaybetmiş beni ilgilendirmez.
    İlk portföyünü gezi parkı olayları başlamadan önce 90 bin zirvesinde açmıştı, gezi parkıyla tabiki portföyü düşmüştü.
    Kayıtlarda var.
    Cengiz bey kimseyi kandırmak gibi bi gayem yok bunu neden yapayım ne çıkarım olabilir söylermisiniz ? Doğrusu bu fevri çıkışınızı anlayamadım. 10 bin adet Adana çimento hissesini sadece adana çimentodan gelen temettülürle değil tamamından yani 9 hisseden gelen temettü ile biriktirmeyi düşünüyorum ayrıca kar zarar hesabımı koyduğum para üzerinden yapıyorum örneğin 3 lira sermayem 5 lira olmuşşsa ve ben bundan 2 lira çekmişşsem sermayem 1 lira karım ise 2 lira oluyor ayrıca okumadığınız çok belli 15 Temmuz dan sonra porrtföyü tamamen sattım 2016 Ekim ayında tekrar başladım.Kimseyi yanlış yönlendirdiğim yok ne yaptıysam 2013 ten beri tüm şeffaflığı ile paylaştım.

8. Aşağıdaki gönderiyi 7 Ekim 2016 da yazmışım kayıtlardan bakabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar önceki aylarda ülkemizin yaşadığı sıkıntılardan dolayı bu başlıkta yazmak hiç içimden gelmedi. O yüzden biraz kafa dağıttım ve bu süreçte bazı ihtiyaçlardan dolayı portföyümü biraz küçülttüm şimdi tekrar dan mevcut portföyümle yola devam ediyorum. Bugün itibariyle sıfırdan başlıyorum

07.10.2016 PORTFÖY

Portföye yatırılan para :19.318 TL

Mevcut portföy değeri : 19.318 TL

USD değeri :6.325 USD

EURO değeri : 5.678 EURO

Kar/Zarar : 0 TL

Sayfa 14/36 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız