Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
Arama sonucu : 46 madde; 41 - 46 arası.

Konu: 2017 Yılında En Çok Satanlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Alanya
    Gönderi
    2,953
    Blog Entries
    4
    Veeeeeee tabiki listenin ilk sırasında yer alan Renault, toplamda 11 bin 029 araç satış rakamına ulaşmış.

Tabi bu rakamlarda filo kiralama şirketlerinin alımları da vardır diye düşünüyorum.

Sabır Taşı...
    Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Hayal gücü ise her yere.

2. Dediğiniz gibi filo kiralamaların büyük katkısı vardır,fordun satışlarında da katkısı büyüktür.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using hisse.net mobile app

3. Selamlar Söyle az yakan 5 kişinin rahat oturacağı ve geniş bagajı olan sağlam fiyatı da tuzlu olmayan sıfır yada ikinci el araba olarak tavsiye edeceğin araçları merak ediyorum.
    Ben hangisini incelesem bana uyuyor ama bilen birilerine danışmak istiyorum.

4. Bütçeniz nedir? Yardımcı olmaya çalışalım...

Alıntı Originally Posted by xdemir Yazıyı Oku
    Selamlar Söyle az yakan 5 kişinin rahat oturacağı ve geniş bagajı olan sağlam fiyatı da tuzlu olmayan sıfır yada ikinci el araba olarak tavsiye edeceğin araçları merak ediyorum.
    Ben hangisini incelesem bana uyuyor ama bilen birilerine danışmak istiyorum.
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by faruko Yazıyı Oku
    Bütçeniz nedir? Yardımcı olmaya çalışalım...
    50 bin civarı

6. SEAT lar konusunda bilgisi olan varsa yazar mı ? Fiyatı ,modeller, 2. el ,0 model ,hangi model iyi gibi
    Teşekkürler

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •