Sayfa 23/50 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
Arama sonucu : 396 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Bitcoinde Yükseliş Kaçınılmaz

1. Dün ABD sermaye piyasası düzenleme kurumu olan ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC), yatırımcıları Bitcoin ve diğer kriptoparalar konusunda uyardı. (bizim spk ile benzer kurum)

Paranızı kaybedersiniz uyarıları bu ve benzeri kurumlardan gelince, ileride müdahale ederlerse, mesela yasaklama yada alım satım zorluğu gibi, biz sizi uyardık dinleseydiniz kardeşim topu attık üzerimizden demek için altyapı oluşturuyorlar hissi veriyor.

Ama bir yandan 2 future borsası ki bunlardan birisi ABD menşeili CBOE (Chicago Board Options Exchange) neden btc yi vadelilerde işleme açarken engel olunmadı diye de düşünmeden edilemiyor.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Discover Yazıyı Oku
    Ve doge dun gece yuzde 40 yukseldi.
    66 btc den 82 btc ye.
    0.01 dolardan 0.0143 dolara ;)

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    şans işte 8000 Dg aldım ardından yükseliş geldi

3. Biraz daha guvenin.
    Bitcoin iyidir.
    Dogru alt coinler
    Cenneti getirir.
    ;)

Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Dün ABD sermaye piyasası düzenleme kurumu olan ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC), yatırımcıları Bitcoin ve diğer kriptoparalar konusunda uyardı. (bizim spk ile benzer kurum)

Paranızı kaybedersiniz uyarıları bu ve benzeri kurumlardan gelince, ileride müdahale ederlerse, mesela yasaklama yada alım satım zorluğu gibi, biz sizi uyardık dinleseydiniz kardeşim topu attık üzerimizden demek için altyapı oluşturuyorlar hissi veriyor.

Ama bir yandan 2 future borsası ki bunlardan birisi ABD menşeili CBOE (Chicago Board Options Exchange) neden btc yi vadelilerde işleme açarken engel olunmadı diye de düşünmeden edilemiyor.
    IRS=İnternal Revenue Service

ABD vergi dairesi..üzerinde çalışıyormuş..amaç yasaklamak değil, coinlere yeni düzenlemeler getirmekmiş..

Nasıl yapabilirler bilmiyorum ama amaç gizliliği, anonimliği ortadan kaldırmakmış..

Becerebilirlerse tabiki SEC'in uyarıları yerini bulabilir..

5.  Alıntı Originally Posted by Discover Yazıyı Oku
    Ve doge dun gece yuzde 40 yukseldi.
    66 btc den 82 btc ye.
    0.01 dolardan 0.0143 dolara ;)

.. sayin discover, şöyle bir tespit var, ne düşünüyorsunuz.? BTC=merkez bankalarindan nefret edenlerin parası... XMR=devletlerden nefret edenlerin parası... DOGE COIN=paradan anlamayanlarin parasi

6. Doge grafigi okuyabileni parasi..

;)

7. Bu sene 1 dolar olursa inanilmaz.

20 den baslayan yukselis de

Duruma gore 150 den sonra yavas yavas cikacagim.

Kiminin sizinde hedef 1 dolar inanilmaz..

Ama ripple yapti.
    300 kat ustune

X 3 de koydu.

Bu 100 kat yapar mi??

8.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    IRS=İnternal Revenue Service

ABD vergi dairesi..üzerinde çalışıyormuş..amaç yasaklamak değil, coinlere yeni düzenlemeler getirmekmiş..

Nasıl yapabilirler bilmiyorum ama amaç gizliliği, anonimliği ortadan kaldırmakmış..

Becerebilirlerse tabiki SEC'in uyarıları yerini bulabilir..
    . ilk etapta şunlar gerceklesebilir, yuksek ihtimal. gerceklesecegine inanıyorum. 7/24 devlet kontrolü her gun talih, sans oyunları var(at yarisi, sayisal, iddaa, milli piyango v.s).. belli basli crypto veya hepsini kapsayan sinirlama getirilmiş veya sinirsiz satin alma ve diledigin zamanda yine ayni sekilde satma(alim ve satimda devlet vergisi) seklinde bir fikir gelistirilebilir. mesela t.c kimlik numarasina bagli kisitlamalar. veys hic gerek yok. devlete vergi kaynağı, neden olmasin..!?

Sayfa 23/50 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •