Sayfa 3/50 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 396 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Bitcoinde Yükseliş Kaçınılmaz

1. 2009 da torunum yurt dışından geldi..dede sana bi kıyak yapayım dedi..elime bir kağıt tutuşturdu..bunu sakla bu bişeyin şifresi..8-10 sene sonra kontrol et dedi..ne oğlum bu dediğimde geleceğin parası demişti...2 ay önce telefon etti..dede sana verdiğim kağıt duruyomu diye..ne kağıdı dedim..iyi bir arşivciyimdir..bütün eski evrakları karıştırdım..dedem seni seviyom..bu rakamları unutma diye bir kağıt parçası..medyada olay zirveye çıkınca anladım..kontrol ettim..7 adet bitcoin çıktı..açtım telefonu..benim gönderdiğim harçlıklarla en azından 5000 bitcoin alınırdı.paraları yemişsin..dedim..bunu kurtardığına şükret dede dedi..bugün itibarı ile 4 adet sattım..bedavadan gibi oldu..Allah tüm gençlere zihin açıklığı versin..
    clandras'ı google'dan tıklayın yaşadığım yeri görün...

2. banucan'in seyir defteri, yildiz tarihi milattan sonra 07-12-2017..28-29/11/2017 tarihinde.. tanesi 10.000(USD) olan BİTCOİN 'den 12 adet almistim. gel zaman, git zaman. bugün 6 adetini tanesi 15.000 USD' den sattim.. ışınla bizi scaty. hedef 20.000......
    07-12.2017...

3.  Alıntı Originally Posted by clandras Yazıyı Oku
    ..Allah tüm gençlere zihin açıklığı versin..
    .... gençler gelecegi görüyor. gelecek, geldi yasaniyor.. KRİPTO PARALAR..

4. ben böyyle saçmalık görmedim ağa.

5. Bitcoin güzel de diğer coinleri de gözden kaçırmamanızı öneririm. Şöyle geleceğe dönük sağlam bir projesi olan coinleri araştırıp, bir miktar kenara atmakta fayda var. Ben yaklaşık 20 coinlik bir sepet yaptım, birkaç yıl dokunmayacağım. Takip etmek isteyenler için linki de şuraya bırakalım. https://coinmarketcap.com/

Hedefe ulasti.16300 gorüldü. 3 gunde yuzde 52 kar
    Write less do more..

7. .. Mars'a 1 ay, Jüpiter 'in yasanabilir buzlarla kapli uydusu Callisto' ya 1'yilda gidecek olan uzay gemilerinin motorları hazir. uzay öncüleri çollerde, kutup dairesinde, yeni dunyalarda karsilacaklari atmosferi, ortami test etmeye devam ediyor(bitmek uzere).hayati başka gezegenlere taşıma serüveni, hayal etmekten cikip tasinma aşamasına geldi.
    ve halen BİTCOİN ve diger KRİPTO paraların gercekligini, varligini kabul etmemekte direnen, fikirler var.
    BİTCOİN de yükseliş kaçınılmaz

8.  Alıntı Originally Posted by LorD-CaYCi Yazıyı Oku
    ben böyyle saçmalık görmedim ağa.
    .. Saçmalık devam ediyor ağa.. BİTCOİN 16.200(USD)

Sayfa 3/50 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •