Special Days Image
Sayfa 35/50 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon
Arama sonucu : 396 madde; 273 - 280 arası.

Konu: Bitcoinde Yükseliş Kaçınılmaz

Gelecek varda bir sisteme oturmuş değil,,bu yüzden çok oynak.
    Borsada bile çok sığ bir hisse,inanılmaz oynak olabiliyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Crypto paraları feci pataklıyorlar..

Çevremde herkes ama herkes bu işe girmiş yada girmek istiyor..
    Hele hele alt coin lerde millet yamulmuş durumda..

Sabahlara kadar ekran izleyip şiş gözlerle gün içinde dolanıyorlar..

Her günde bir coin çıkmakda ..Millet şimdi twitter üzerinden usta!!! ların yönlendirmesi ile buralarda al-sat yapıp sermaye bırakmakla meşgul..

atıyorum 1000 dolardan açılıyo öğlen 12 de 5000 dolar oluyor millet deliriyor almadığı için

Bir başkası 5000 dolardan açılıyo atlıyo çakılıyo ...Bir daha deliriyor..

İşin bo..u çıkmış durumda benim gördüğüm..

Böyle gitmez bu durum..100 lerce coin var

Bitcoin de bile block chain yüzünden transaction süreleri 3-4 günleri bulabiliyor..

Böyle birşey günümüz ışık hızlı para transferi dünyasında kabul edilemez...

Bu coinlerin hiç birisinde gelecek görmüyorum ben şahsen..
    Atalarımız bu durumu görerek şunu söylemiş nerde çokluk orda ......

3. . bitcoin de, 8.000(USD)'ye kadar düşüş bekledigimi. sanirim 1hafta once yazmistim. ve belirtmistim "ne gam". ben gelecegi sekillendiren, henuz cok yeni blokchain ve sonraki jenarasyona yatirim yaptim. aldığım kayıtlı, sattigim kayitli. belirttigim gibi. "her bunyenin ve butcenin tasiyabilecegi bir inanis degil, crypto dünyası"

ben banucana üzülüyorum kaç bin dolar karda iken eridi gitti sermayesi insan stresten sıkıntıdan egzama olur . Gerci ana parasını çıkarmıstı ama lakin insan kardan bu kadar kaybetmesi insanın gücüne gider.

iyi insan lafın üstüne gelir miş

banucan bütüncoinler birleşecekmiş diyorlar. böyle giderse yakında mahalle bakkallarıda coin cıkarır mahallei alışveris yapsın dıye. Caycıların pul hesabı gibi

7.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    iyi insan lafın üstüne gelir miş
    . portföy takipcileri belli oluyor. daha yolun basindayim. tipki sari teneke istifledigim yillar gibi. zamanve teknoloji bizden yana. saygilar

8. 500 milyon dolarlık kripto para vurgunu! Borsayı soydular...,

Japonya merkezli bir kripto para borsasına saldıran bilgisayar korsanları, 534 milyon dolar değerinde kripto parayı kendi hesaplarına aktardı.BBC'nin haberine göre, Coincheck sistemlerini hackleyen bilgisayar korsanları, 534 milyon dolar değerindeki kripto parayı kendi hesaplarına aktardı.Siber saldırının ardından, Coincheck, Bitcoin hariç tüm kripto para birimlerine ait işlemleri dondurdu.

http://www.haberturk.com/500-milyon-...ydular-1814427

Sayfa 35/50 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •