Sayfa 41/50 İlkİlk ... 313940414243 ... SonSon
Arama sonucu : 396 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Bitcoinde Yükseliş Kaçınılmaz

küçük coinler resmen borsadaki gözaltı pazarı kağıtlarının bir zamanki halleri gibi geldi bana. ya da hani bedelsiz verecek diye söylenti çıkar, olmadık şeyler alınır beklenir durulur.

denemek için 10 ether attım binance denen yere. herşey varmış gerçekten. yazılım, performans filan da bomba. 3 tane lafını sözünü beğendiğim coine girdim. öyle vurkaç filan da değildi niyetim. biraz zorladım tahtaları belki ama topu topu da 5-6 etherlik yani. 2 günde neler neler oldu anlatamam. baya kahkahalarla güldüm bir ara. muhtemel irili ufaklı madrabaz gruplar yerleşmiş, harçlık çıkartıyor.

2-300 dolarımı aldıklarına çok sevindiler herh, daha da umuyorladır ama heyhat, bendeniz aynen topuk

ana konuya döndüm. aşırı özel durumlar olmazsa 5 kuruş daha vermem o şahane yeni procelerin bıdı bıdı coinlerinin çaprazlarının altına yuvalanmış dingillere. zaten yeterince veren var herhalde, yoksa da açlıktan yesinler birbirlerini.
    Son düzenleme : KPL; 01-03-2018 saat: 21:46.

2. Altcoinlerde olay iyice çığırından çıktı zaten yıllar önce. Her saniye yeni bir tanesi dünyayı kurtarma vaatleri ile ortaya çıkıyor.

Büyüklük olarak top10 belki 20 dışındakilere sıcak bakmasam da BURST gibi en az 2 yıl geçmişi olan 3-5 tane top100-200 coinde de çerez parası tutuyorum zıplama ihtimallerine karşılık.

3.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Altcoinlerde olay iyice çığırından çıktı zaten yıllar önce. Her saniye yeni bir tanesi dünyayı kurtarma vaatleri ile ortaya çıkıyor.

Büyüklük olarak top10 belki 20 dışındakilere sıcak bakmasam da BURST gibi en az 2 yıl geçmişi olan 3-5 tane top100-200 coinde de çerez parası tutuyorum zıplama ihtimallerine karşılık.
    ilk 10 dışında yatırım yapmıyorum. sadece 40000 tane dogem var onları tutuyorum.

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Altcoinlerde olay iyice çığırından çıktı zaten yıllar önce. Her saniye yeni bir tanesi dünyayı kurtarma vaatleri ile ortaya çıkıyor.

yıllar önce benim coin işinden neredeyse haberim olmadığı için, işte anca anca yaşa/kavra durumları.

anladım. + 2-3 yıl geçmişi olanda zaten bakacak, tartacak bir fiyat verisi de var demek, en azından.

büyük düşüşün (düzeltme diyelim) 38'ine tekrar dayandık.
    hemen yukarıda yine günlük bollinger tepesi var - ne olsa önemli bölge.
    burayı geçip, oraya değip, biraz da zorlarsa (ki önceki tepeciki de geçmiş olur), geri sarsa bile olumluluk devam eder derim. değmeden dönerse, bilemiyorum doğrusu.

kırmızı/yeşile dönüşler vız gelmeli artık, max sarıya kadar dönüşler çok kötü değil, onun altı her daim sıkıntılı olasılıklar.

az geniş bakınca + çok iddialı olmadan, en az %50 geri alım = yukarıdaki pembe kesikliye gideriz gibi duruyor.

şöyle sıkı bi dalga sayıcı, ileri analist vb. yok mu buralara bakan, iki kelam etsin
    ben böyle kendime göre atıp tutuyorum, iyi gittim ama benim grafik çok parça parça çalışan basit bir kafa.

Son düzenleme : KPL; 03-03-2018 saat: 13:33.

10.5-10.8 K USD arası ortalamalar bazlı bayağı destek + sarı çizgi var.
    Altına sarkmasak ya da sarksak bile yerleşemeden üstüne dönsek pek iyi olur

Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    11.5 sattıklarımı 9,5 - 8,8 arası geri alıyorum (sert teperse yukarıya doğru da bir miktar alabilirim).
    ...
    son seri alınanları dün akşam, bu sabah yavaş yavaş geri verdim.
    tepedeki hareket ve buralarda oyalanma hoşuma gitmediğinden.
    yoksa uzun vade göstergeler sat vb vermiş değil.
    umarım ben silkelendim ve toparlar kalkar da tekrar ilgilenirim.

10.5 hemen altında verdiklerimi 9 K USD civarı tekrar aldım, yakınca stop (8.7 civarları)

çok sert/hızlı düşmesi kısmen olumlu gedi bana.

9.3 altında riskler yüksek ve henüz çok akıl karı görünmüyor + günlükler satta ama
    bir gün altında kalıp 200 günlüğün ve ana alçalan trend çizgisinin üstüne döndü şimdilik. derince düşüşün tepkisini bitirip, tekrar gömülme olasılığı gayet belirgin - o yok diyebileceğim bir bakışım/analizim yok. ölçülü geçici risk aldım.

Sayfa 41/50 İlkİlk ... 313940414243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •