Sayfa 46/50 İlkİlk ... 364445464748 ... SonSon
Arama sonucu : 396 madde; 361 - 368 arası.

Konu: Bitcoinde Yükseliş Kaçınılmaz

Acele etmeden topluyorum 3 gündür.

Turuncu taralı bölgeyi aşağı kırdığından emin olmadıkça benden de bir tür hodl bu sefer. Hep altında kalarak 3-5 gün geçirmedikçe, altında çıkar, üstünde girerim.
    10 kere inip 10 kere kalksa yine çıkar, yine girerim ... bu da bir hodl türü ama hep yaptığım iş, buraya özel değil

bugün 6,600 ortlamalı malzemenin yarısını 6,950'den salladım
    heyecan gelmedi bi türlü (daha doğrusu geldi ama beklediğime ters bişiler de oldu)
    hiç olmazsa olası bir yeni dalışa risk primi olsun dedim

3.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    98.500 Dolarlık yatırım bugün itibari ile 57.000 e düşmüş durumdadır..
    gund bitlere girmediğine çok pişman olacaksın... şimdi geçen sene dolar 3,38 zamanı gibi seni uyarıyorum.sona kalan dona kalır.

............ ne iş?

btc 8,800-9,000 arası kv hedef var gibi görünüyor artık
    ana alçalan trend yukarı kırıldı (gerçi büyükçe geri dönüşler olabiliyor ama düşüş bitti artık ... bence tabii, herşey olasılık nihayet.
    bakalım büyük yukarı mı büyük yatay mı gelecek)

6,600 bol btc, 0,48 yancı bir miktar xrp almıştım. btc'de bi sat geri al oldu, ort 6,900
    xrpleri sallıyorum geceden beri ... dün günlük kazanç %30'u geçti bir ara.
    çok kopuk pazarlar ya, seviyoruz
    Son düzenleme : KPL; 13-04-2018 saat: 11:12.

6. ETC'de roket ateşleniyor.....bu deli koptumu kimse tutamaz.

8,500 civarı hatırı sayılır derecede zor, çok fazla şey üst üste geldi. Öte yandan da, hem çıkış başı hem de çok görünür bir alan. Daha erken dönmeyip buraya dayanmışken bir miktar daha zorlayıp yazdığım kv hedef görmek isteyebilir de. Velhasıl orta vade trade eden için zor yer. Aslında burada ciddice bir miktar satmalıyım. Duruma göre bakıyorum, belki.

Not : Geçen düşüş bitti gibi laflar etmiştim, büyük çıkış başlıyor demedim ama herhalukarda gereksiz büyük laf olmuş. Tam da beklediğim yerlerden o hacimli uzun yeşil bar gelince gaza gelmişim Biraz daha bakınca zayıflasa da hala aşağı olasılıklar da gördüm - hani zaten garanti birşey yok bu ortamlarda ama acele konuşmuşum da dedim açıkçası.

Slm
    Son düzenleme : KPL; 15-04-2018 saat: 19:26.

btc/usd matrikste yok sanırım.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 46/50 İlkİlk ... 364445464748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •