Sayfa 47/50 İlkİlk ... 374546474849 ... SonSon
Arama sonucu : 396 madde; 369 - 376 arası.

Konu: Bitcoinde Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    btc 8,800-9,000 arası kv hedef var gibi görünüyor artık
    ...
    sabr'eden derviş - belki de yine bile acele edermiş, kimbilir

gece 8850 %75 btc satış emirleri gerçekleşmiş.
    hala çok güçlü görünüyor ama 9100 üstü yerleşmiş görünmeden
    ya da ek sert yukarı itki gelmeden ben biraz seyirciyim artıkın.

xrp'leri erken satmışık, evvelki gün son kırıntıları sallamıştım.
    yine olsa aynı şeyi yapacağımı bildiğim için söyleyecek birşey yok.
    Son düzenleme : KPL; 21-04-2018 saat: 09:37.

Formasyonun ilk ayagi biter bitmez sertce satis geldi. 9 ve 8,8 gerisini de salladim. Bakalim nasil gelisecek bundan sonra.

3. Arkadaşlar uzun zamandır bir kriz anında en güvenli varlığın ne olduğunu düşünüyorum. Tabi krizimiz öyle böyle değil herkesin bankalara hücum ettiği bankalarında havadan yarattıkları paralar nedeniyle yükümlülüklerini karşılayamadığı türden bir kriz. Böylesi bir durumda altın dahi güvenli gelmedi bana. Banka hesabından aldığımız sanal altınları en baştan eliyorum. Fiziksel altın aldım diyelim. Tabiki evde saklayamayağım. Koydum bi banka kasasına diyelim. Krizde bunuda alamıycam. Ayrıca banka kasasının başına bir iş gelince banka içinde ne olduğunu bilmediğinden bir ödemede yapmıyor. Yangın, deprem vs gibi durumlarda da banka kasasından hayır beklemeyin bence.

Ama tüm dünyadaki 11.000 btc node ından 2 tanesi bile ayakta kalsa benim btc lerim güvende. Diyelimki savaş çıktı başka ülkeye kaçış başladı. Avrupa da Suriyeli göçmenlerin ülkeye alınırken ziynet eşyalarına dahi el konulduğunu hatırlatmak isterim.

Şu an için Btc önündeki en büyük engel babaannemin bile kullanabileceği basitliğe indirgenememiş olması

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku

Şu an için Btc önündeki en büyük engel babaannemin bile kullanabileceği basitliğe indirgenememiş olması

Açık söylemek gerekirse dijital dünyada artık babane/anane olmak gibi mazeretler geçerli değil.

Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    Arkadaşlar uzun zamandır bir kriz anında en güvenli varlığın ne olduğunu düşünüyorum. Tabi krizimiz öyle böyle değil herkesin bankalara hücum ettiği bankalarında havadan yarattıkları paralar nedeniyle yükümlülüklerini karşılayamadığı türden bir kriz. Böylesi bir durumda altın dahi güvenli gelmedi bana. Banka hesabından aldığımız sanal altınları en baştan eliyorum. Fiziksel altın aldım diyelim. Tabiki evde saklayamayağım. Koydum bi banka kasasına diyelim. Krizde bunuda alamıycam. Ayrıca banka kasasının başına bir iş gelince banka içinde ne olduğunu bilmediğinden bir ödemede yapmıyor. Yangın, deprem vs gibi durumlarda da banka kasasından hayır beklemeyin bence.

Ama tüm dünyadaki 11.000 btc node ından 2 tanesi bile ayakta kalsa benim btc lerim güvende. Diyelimki savaş çıktı başka ülkeye kaçış başladı. Avrupa da Suriyeli göçmenlerin ülkeye alınırken ziynet eşyalarına dahi el konulduğunu hatırlatmak isterim.

Eski usulden şaşma yahudiler gibi pırlanta al . Şaka bir yana altın en ıyı yatırımdır kriz anında

Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    ...
    hala çok güçlü görünüyor ama 9100 üstü yerleşmiş görünmeden
    ya da ek sert yukarı itki gelmeden ben biraz seyirciyim artıkın.
    ...
    bir haftadır tekrar topladım,
    bu sefer biraz şans, biraz da asıl göz ağrım olduğundanb sevgili ethereum aldım yanına

etherde son birkaç günde oluşan sıkı prime rağmen kv 930-50 arası hedef görünüyor iki gündür (700 altına fazla kaymamak koşuluyla)

bitcoin şu an hedef fikrim yok ama taşıyorum (9000 altına fazla kaymamak şartıyla)

twitterda arbitrajcılar belirmiş.
    birinin sabahki tweeti (aktarım giderleriyle tablo değişir sanırım ama) :

#ETH
    Buy at #BTCTurk and sell at #Bittrex. Ratio: 4.11%
    Buy at #BTCTurk and sell at #Bitfinex. Ratio: 4.17%
    Buy at #BTCTurk and sell at #Binance. Ratio: 4.35%
    Buy at #BTCTurk and sell at #Kraken. Ratio: 3.87%

8. kripto para alımında saklanmasında güvenlik riski nedir ideal bir koruma sistemi nasıl olur bilgi verebilirmisiniz

Sayfa 47/50 İlkİlk ... 374546474849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •