Sayfa 31/50 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon
Arama sonucu : 396 madde; 241 - 248 arası.

Konu: Bitcoinde Yükseliş Kaçınılmaz

1. https://topicolist.com
    ... guncel, incelemeye deger.. aktif ICO 'lar.. guzel firsatlar sunuyor..

2.  Alıntı Originally Posted by banucann Yazıyı Oku
    https://topicolist.com
    ... guncel, incelemeye deger.. aktif ICO 'lar.. guzel firsatlar sunuyor..
    Yüzlerce yeni ico arasından kayda değer olanı değerlenecek olanı okumak araştırmak bulmak.. Pufff bir güne 56 saat lazım gibi

3.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    Yüzlerce yeni ico arasından kayda değer olanı değerlenecek olanı okumak araştırmak bulmak.. Pufff bir güne 56 saat lazım gibi
    ... inceleme ve kayda deger işini siz ustlenmeyin kestirmeden gidin. sadece e-mail adresinizle. oluşumlara katilin. hesabınız bulunsun. hic belli olmaz. ucretsiz, insnilmaz firsatlarla karsilasabilirsiniz. illa yatirim gerekmiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by banucann Yazıyı Oku
    ... inceleme ve kayda deger işini siz ustlenmeyin kestirmeden gidin. sadece e-mail adresinizle. oluşumlara katilin. hesabınız bulunsun. hic belli olmaz. ucretsiz, insnilmaz firsatlarla karsilasabilirsiniz. illa yatirim gerekmiyor.
    bahsettiğiniz ücretsiz icolar için bilgi ver linki vardı mavi bir şablon ..orası ise onu yaptım bedava peynir sadece peynir kapanında olur ama insan dayanamıyor yinede.. genlerimizde var

5. Abitcoin forku olacakmış, BTC için 498888, ACT(achain) için 1498888 bloklarda. Fork sonucunda ABTC oluşacak ve Btc sahiplerine 1:100, Act sahiplerine ise 1:1 oranında Abtc verilecek. Daha önce kucoin'den Act almıştım, kucoin'de forku destekliyormuş; alım fırsatu verirse bir miktar daha almayı düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    bahsettiğiniz ücretsiz icolar için bilgi ver linki vardı mavi bir şablon ..orası ise onu yaptım bedava peynir sadece peynir kapanında olur ama insan dayanamıyor yinede.. genlerimizde var
    .. sanirim telegramda okudum.. refli link paylaşan bir kisinin, vermiş oldugu linke, zengin bir arap oldugu tahmin edilen bir kişi. tam 1 milyon dolar yatirmis.. %10 komisyon'u görünce .. refli link verenden bir daha haber alınmamış. .. unutmayin bitcoin'ler bir zaman cocuklar oyunu sevsin diye. 3-5 bin havadan veriliyormuş millet haril, haril. külüstür hardisklerde bitcoin defineciligi yapiyor. .. ne kadar gercek bilemiyorum. okuyup geciyoruz..

7.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Abitcoin forku olacakmış, BTC için 498888, ACT(achain) için 1498888 bloklarda. Fork sonucunda ABTC oluşacak ve Btc sahiplerine 1:100, Act sahiplerine ise 1:1 oranında Abtc verilecek. Daha önce kucoin'den Act almıştım, kucoin'de forku destekliyormuş; alım fırsatu verirse bir miktar daha almayı düşünüyorum.
    ... https://ico.ezpos.io
    .. sayin. enfarktus.. bilginiz vardir. 3.tur icin. 3 günü kaldi. fiyat. 1.20(USD)..white paper'ı sahsen beni ikna etti.. 1-1.5K(USD)..yapacagim sanirim. sizin tecrubeleriniz de cok onemli benim icin. saygilar

Tüm forumdaşlara merhaba,aylar önce paribu dan hesap açmama rağmen ilk defa bugün para aktardım.O zamanlar Bitcoin 1800 Usd idi.Ah o günler ah diyorum.
    Sizleri 1 haftadır takip ediyorum, yazılanlara bakıyorum, teşekkürler hepinize.Paribudan bitcoin almadan diğer coinleri alamıyorum galiba nasıl bir yol izlemeliyim sizce.10 çeşit alt coinlerden alıp atmayı düşünüyorum.Şimdiden teşekkürler.

Sayfa 31/50 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •