Sayfa 33/50 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
Arama sonucu : 396 madde; 257 - 264 arası.

Konu: Bitcoinde Yükseliş Kaçınılmaz

1. ... evet.. cash dolarlar.. asagida yazili crypto coin'lerle takas edilmistir..
    ETH: 4...5280.40(USD)
    DASH: 5.. 5392.55(USD)
    XRP : 2400..4392(USD)
    BCH : 2.....4903(USD)
    LTC : 22....5249.86(USD)
    .....banucan'ın seyir defteri... total yatirim tutari.. :25.217.81(USD)..
    2.500.000 adetine 13240 (USD) odeyerek satin aldigimiz dogecoin'leride ilave edersek. 38.457. 81(USD) rakamina ulasiyoruz... tanesi 10.000(USD)'den alınmış ve satilmamis/asla satilmayacak 6 Bitcoin(BTC) bu hesaba dahil edilmemistir..dileyen edebilir..

fındık çubugu gibi boy veren fasulyeden coinler kan kaybediyor. bu kayıp ne zamana kadar sürecek. Eger bu düşüş ay sonuna kadar devam eder ise sonu pek iyi görünmüyor.

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    fındık çubugu gibi boy veren fasulyeden coinler kan kaybediyor. bu kayıp ne zamana kadar sürecek. Eger bu düşüş ay sonuna kadar devam eder ise sonu pek iyi görünmüyor.
    Mart ayında 20.000$ BTC
    XRP için de güçlü bir toparlanma deniyor.
    Bugün bir arkadaşım gönderdi, yabancı bir siteden alıntı yapmıştı.
    Ayrıca herkesin okuduğu iyi haberler de var,
    Elbette ne olacağını bilmiyoruz ama ben uzun vadeli ve kazancı yüksek bir yatırım olarak görüyorum.

https://koinbulteni.com/wall-street-...acak-6429.html
    Bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine...

Alıntı Originally Posted by Ahmet Buğra Yazıyı Oku
    Mart ayında 20.000$ BTC
    XRP için de güçlü bir toparlanma deniyor.
    Bugün bir arkadaşım gönderdi, yabancı bir siteden alıntı yapmıştı.
    Ayrıca herkesin okuduğu iyi haberler de var,
    Elbette ne olacağını bilmiyoruz ama ben uzun vadeli ve kazancı yüksek bir yatırım olarak görüyorum.

https://koinbulteni.com/wall-street-...acak-6429.html
    Artmasında benım ıcın sakınca yok ülkemizde ki zengin sayısı artar. bir kumar oynayıp siacoine girmeyi düşünüyorum malum saklama ve muhafaza etme olayı sorun. özelliklede işlemcilerde donanımsal açık bulunmus her cüzdan kırılmayı bekleyen bir yumurta.

5.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Artmasında benım ıcın sakınca yok ülkemizde ki zengin sayısı artar. bir kumar oynayıp siacoine girmeyi düşünüyorum malum saklama ve muhafaza etme olayı sorun. özelliklede işlemcilerde donanımsal açık bulunmus her cüzdan kırılmayı bekleyen bir yumurta.
    ... bunlari inceledinizmi..?
    http://coin-turk.com/bitcoin-cuzdani...r-ne-ise-yarar
    ..... ayrıca... ledger nano s, ve. keepkey

Alıntı Originally Posted by banucann Yazıyı Oku
    ... evet.. cash dolarlar.. asagida yazili crypto coin'lerle takas edilmistir..
    ETH: 4...5280.40(USD)
    DASH: 5.. 5392.55(USD)
    XRP : 2400..4392(USD)
    BCH : 2.....4903(USD)
    LTC : 22....5249.86(USD)
    .....banucan'ın seyir defteri... total yatirim tutari.. :25.217.81(USD)..
    2.500.000 adetine 13240 (USD) odeyerek satin aldigimiz dogecoin'leride ilave edersek. 38.457. 81(USD) rakamina ulasiyoruz... tanesi 10.000(USD)'den alınmış ve satilmamis/asla satilmayacak 6 Bitcoin(BTC) bu hesaba dahil edilmemistir..dileyen edebilir..
    Cesaretinizden dolayı tebrik ederim banucann,ciddi miktar yatırım yapmışsınız.Döviz tipiğinden de sizin dolar yorumlarınızı,BoraYaşar ile yorumlarınızı okurdum.Merak ettim Bitcoin ile beklentiniz nedir ilerisi için.

Alt coinlerden alabilmek için poloneix de hesap açarken kamerayı aktif hale getirmem isteniyor,kimlik bilgilerini alıyor bu güvenli midir acaba daha önce hesap açanlar varsa yardımını bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

8.  Alıntı Originally Posted by bora07 Yazıyı Oku
    Cesaretinizden dolayı tebrik ederim banucann,ciddi miktar yatırım yapmışsınız.Döviz tipiğinden de sizin dolar yorumlarınızı,BoraYaşar ile yorumlarınızı okurdum.Merak ettim Bitcoin ile beklentiniz nedir ilerisi için.
    ... yazmistim. ilk olarak beklentim. 20.000(USD)... wall street ve silicon vadisinin arasinda süren bu savaşta, crypto paralar icinde BTC parlamaya devam edecek. oldukça heyecanlı.bir donemdeyiz.

Sayfa 33/50 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •