Sayfa 103/311 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 2488 madde; 817 - 824 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1. Veya tam tersi de olabilir ? Bu şekilde zarar açıklayıp tavan yapan kağıtlarda oldu..

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yarın da sert hareketler yapıp kendini tekrar takasa da sokabilir ? Her şey olabilir durumu var galiba ?

3. Yarın ola hayrola
    Son düzenleme : Kenancinar; 15-02-2018 saat: 22:04.

4.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Eskiler bekliyor hazırlıklı peki yeniler hazırmı burası intem heran herşey olabilir.

Yatırım danışmanı değilim ehtiyar bir bunağım geceleri bazen açıkta kalınca sabahları uyduruveriyorum.
    Peki sizin bundan sonrası için beklentiniz nedir?

5.  Alıntı Originally Posted by jaes53 Yazıyı Oku
    Yarın da sert hareketler yapıp kendini tekrar takasa da sokabilir ? Her şey olabilir durumu var galiba ?

yarın sert hareket yapsada zaten bürüt takasta yarın seans sonunda bitiyor...pazartesi salı sert aşşağı ve ya yukarı yaparsa.bürüt takasa girer tekrar...........HER ŞEYİN HAYIRLISI............TEKKEYİ BEKLEYEN ÇORBAYI İÇER.UMUTLUYUM.2018 İN FLAŞ HİSSESİ OLUCAK.fiat yok bunlar yanlış şeyler sadece şirketin beklentileri ve aldığı kararlar ....bana cazip kıldırtıyor.sizlerde inceleyin en doğru kararı kendiniz verirsiniz.güzel paylaşımlarda bulunan doslarada tşk edeiyorum...............

6. Klasik intem bilançosu

O kadar satışa zarar diz boyu

Amma kımı kandırıyorsun ılaççı

Olmuş eşşek kurttan korkarmı hiç

7. Bu kagidin zaten kar acikladigi gorulmedi senelerdir, ama baen şahsen bu % 200 lük bir prim yapinca dogrusu iyi bir kar da aciklayabilecegini aklimdan geciriyordum fakat yine zarar açıklaması, beni soyle bir dusunceye sevkediyor, sermaye artirimi olabilir, fakar kurnaz gecinen malum kişi 50 civari mala atlayanlari dokmek icin yine zarar aciklamiş gorunuyor, aciklanan zarar fiyati düşürüp key e baski icin kullanilacaktir umuyorum, bunlarin oyunlari bitmez,spk zaten yillardir uykuda, patron, spk, kanka olmuşbu uülkede, ,,herşey serbest bu ülkede.
    Dusunebiliyormusun adam halka aciliyor, ismine guvenip kagidini alan kisileri, yillarca zarar aciklayip paralarini pul edip, bedava fiyattan satana kadar baskiliuor, mallari bedavaya geri topluyor, yuzlerce madur ysratiyor, spk elinden gelse bravo nasil becerdin deyip madalya verecek,adama senin halka acilma amacin nedir, bu yaptigin şudur demiyor da,yahu kardeşim sen nasil yiyeceksin coluk cocuguna nasil yedireceksin bu paralari, zor yersin o ahli paralari, bunun adini siz koyun , ben coktan koydum, bana kalsin.İSTE ETİK lik ülkemizde boyle bir sey,

8. DOSTLAR..........vergi dairesine geçici vergi beyannamesi ile birlikte mali tablo da verilir. bilanço verilmez, sadece gelir tablosu verilir. 4.dönem (12 aylık) geçici vergi beyannamesinin son verilme tarihini bilmiyorum ama bu beyan ile sadece şirketin kendi faaliyetlerine yönelik kar ya da zarar beyan edilmiş olur. şirketin iştirakleri, bağlı ortaklıkları, yurt dışı iştirakleri vb. ile mali veriler daha sonra birleştirilir ve konsolide hale gelir. burada birleştirilmiş (konsolide) kar veya zarar farklıdır.sonuç vergi dairesinde .7 .500 milyon zarar var..kimseyi yanıltmak istemem dostlar.......ben şahsım kişisel düşüncem .çok inceledim gelen bilançoyu.bir ihtimal.farklı çıkabilir..

Sayfa 103/311 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •