Sayfa 169/311 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 2488 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1. İntema nın 10 ila 20 ye bölünmesini bekliyorum,bir kısmı bedelsiz bir kısmı bedelli olabilir.secimden sonra birkaç ay icinde bölünür fazla uzamaz diye düşünüyorum,bilinene kadar fiyat ne olur onu bekleyip görücez,bisey diyemem.Ben tekrardan hisseyi izlemeye aldım ?????

2. Takas atabilecek var mi

HTC_M9pw cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bölünecek çokta uzatmayacak ayak sesleri geliyor hareketler normal değil direksiyon ellerinde ytd.

4. ***INTEM*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

20.06.2018, 18:31:45

***INTEM*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu )

İlgili Şirketler [INTEM] İlgili Fonlar [] Türkçe BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, INTEM.E payları 21/06/2018 tarihinden (seans başından) itibaren 05/07/2018 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.* Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler A, B, C, D grup değişimi, pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by çınar33 Yazıyı Oku
    ***INTEM*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

20.06.2018, 18:31:45

***INTEM*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu )

İlgili Şirketler [INTEM] İlgili Fonlar [] Türkçe BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, INTEM.E payları 21/06/2018 tarihinden (seans başından) itibaren 05/07/2018 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.* Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler A, B, C, D grup değişimi, pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Brüt takastan ne farkı var.Birisi durumu izah edebilirse memnun oluruz.

parası olanı sahneye alalim diyor parasi olmayan uzak dursun diyor a grubu olduğu için açığa satış var kredili alim satim da yok perşembe ve cuma da yükselirse cuma akşamı %100 brüt takas gelir kurtuluşu yok

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

http://www.resimag.com/p1/7fca9e6aee.jpeg

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

http://www.resimag.com/p1/1b1ec52959.jpeg

Sayfa 169/311 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •