Sayfa 178/311 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon
Arama sonucu : 2488 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bu hisseyi 30.lu Rakamlarda tutarak yüksek maliyetli olanlara zararına satış yaptırmak,Yeterli bezginliğe ulaştıktan sonra 34 e yukarı götürmek olamaz mı.??

2.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Tahmin etiğim gibi brütten çıkınca hissedeki hakim güç kağıdın yükselmesine değil düşmesine oynadı. Ama fazla da salmıyor ki ilgi çekecek fiyatlara gelmesin.
    Bağlı ortaklığa sermaye artışı için 32 milyon 600 bin TL aktarılacak. 72 milyon 475 bin TL kasya para girmişti. Kaldı 39 milyon 875 bin TL.
    Onu da faaliyet zararları ıvır zıvır derken hiç ederler... Bakalım ne olacak.
    Pay satışından elde edilecek tutarın, Şirketimizin net işletme sermayesi ihtiyacının ve bağlı ortaklığımızın olası sermaye ihtiyacının karşılanmasında kullanılmasına,

hocam zaten ne yapacağını 8 haziranda kap a bildirmiş

yukarıdaki koyu renkli olanların 2. sini 5 temmuzda yapmış, 1 . sini yapmam gibi bir şansı yokmuş gibi geliyor bana

bilemiyorum genede atladığım bir konu varsa bizide bilgilendirirseniz sevinirim
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku
    Pay satışından elde edilecek tutarın, Şirketimizin net işletme sermayesi ihtiyacının ve bağlı ortaklığımızın olası sermaye ihtiyacının karşılanmasında kullanılmasına,

hocam zaten ne yapacağını 8 haziranda kap a bildirmiş

yukarıdaki koyu renkli olanların 2. sini 5 temmuzda yapmış, 1 . sini yapmam gibi bir şansı yokmuş gibi geliyor bana

bilemiyorum genede atladığım bir konu varsa bizide bilgilendirirseniz sevinirim
    Estağfurullah. Siz ne anladıysanız ben de onu anladım. Zaten açıkça yazılmış.

%25 erittiler hisseyi bu ne yaa ahlaksızlar hergün %4 fixlediler düşüşü.Borasa ister düşşşün ister düşmesin.

5. biraz daha düşürmek için hala baskılama derdinde mezarcı kurumlar

3 ünçü en çok düşeniz görende şirket battı sanacak hergün ilk 10 girmeyi başarıyor.

Alıntı Originally Posted by zeytin Yazıyı Oku
    biraz daha düşürmek için hala baskılama derdinde mezarcı kurumlar
    Zeytin hocam derinlik için teşekkürler ,bende öyle düşünüyorum Gedik ********i basıp duruyor .ama hisse kredisine başvurdum bu sabah bunun açısını çıkarırım öğleden sonra inşallah.

Sayfa 178/311 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •