Sayfa 219/311 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269 ... SonSon
Arama sonucu : 2488 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1. Geleceğin grup flamasını alacaksın, biliyorum... Gıdıkla bakalım.
    Bol kazançlar

2. 9 aylık zarar...20 milyon tl...

sahipleri hırsız...talancı dümenci....

İçi boşaltılmış şirket...

Konya çimento ile bunu benzetmek....şakadır aldatmacadır...konya bi değer varlıktır...,intema içi boş pazarlama şirketidir......

Yukarıdaki pullu pazarlamacılar gibi...bununda içi boştur...onlarında içi boştur...

Burası borsa kimsenin lafı ile hisse almayın satmayın...

Kendi araştırmanızı kendiniz yapın...

Bire 9 bedelli...boru değil...1000 lota..9 bin tl...

Peruklu bülent...şirketin içini boşaltmış...paralı enayi yatırımcı arıyor...

Peruka bülentin pazarlamacıları dolmuş buraya...

Şİrketin için boşaltan patron kendisi doldursun şirketin içini...

Biz neden dolduralım...enayimiyiz...

Eczacı sahtekarı bütün hisselerini borsa kotundan çıkarsın....!!!!!

3. Tahtanın başındaki çakal gel gel yapıyor...

Dikkat edin...

Yatırımcı hissesi değil bu intema...!!!!!!....

Yıllardan beri zarar eden içi boşaltılan şirket....!!!!!

4. 300 bin lot işlem oldu...takas neredeyse aynı....

kendi aralarında al-sat yapıyorlar....avlanmayın...bu şirketin kar edeyim yatırımcılarla paylaşayım...öyle bi amacı yok....

yatırımcı nasıl tezgaha gelir...aldatılır...soyulur...eczacının stratejisi...çalmak.....soymak...

5. Allah.....b......v......n.

6. Ben 18-18.50 arası topladıklarımı 21 üstü verdim ama amacım bedelliyi beklemekti.p.tesi salarsa tekrar alıcıyım.Konyayla kıyaslamadım zaten benzer bedelli süreçlerini söyledim.Ben aşağıdan alırım,onlar gibi olur olmaz bilemem.

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Kim almış kim satmış takas verebilecek olan var mı? Onayın gelmesi yakın olmalı. Ben bugünkü hareketi ona yoruyorum. Belki de endeks yükselişini kullandı birileri. Eczacıbaşı resmen şirketin içini boşaltıyor. Görünen o. Eczacı Yapı istirak satışından gelen para da iç oluyor . Cironun %1'i net kar yapsa nerelere gelir kimbilir .Kar yapmayı bırakın, sürekli faaliyet zararı . Çünkü örtülü kazanç aktarılıyor Ecyap'a . Rezillik yani. Her şeye rağmen yine bir hareket olacaktır kanımca. Ama ne zaman? Bölünmeden mi yoksa bölündükten sonra mı?

8. bu hafta onay gelecek galiba.. ufukta bir cisim göründü.. birde zararı azaltsa yada bu kadar cironun hatırına kar açıklasa ufak bir miktar bir şeyler olacak.. zaten patron koyacak bedellinin yüzde 85 ini.. iyi olacak mı bakalım... satmasalar ky ler.. gidecek kağıt. bedelli iyidir. malın birazını satarsın daha çok hisse alırsın. 1.000 lota 9.000 TL cik yatıracaz. hisse miktarı 9 a katlacak. biraz derinlik olur. şirkete de para girer. patron acımasız olma bu kadar..

Sayfa 219/311 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •