Sayfa 222/311 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272 ... SonSon
Arama sonucu : 2488 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1.  Alıntı Originally Posted by hasandemir Yazıyı Oku
    izahnamede şirketin banka borcu olmadığı ve kur riskindende borcu olmadığı görülmekte alacaklarını almakta sıkıntı yaşadığı görülmekte buda zaten her sektörde yaşanan daralma normal süreç ..

ayrıca şirket satılması gündeme gelirse marka değeri göz önüne alınması gerekiyor ..halka açıklık yüzde 14 te olması patronun bu bedelliye yüzde 86 katılacak olması olumlu patron ciddi para koyacak inanmasa bu kadar bedelli yapmazdı parayı çöpe atacağını sanmam eczacının ?
    peki..

18 liradaki mesajlarım ortada şimdide ortada.

siz buradasınız sürekli galiba. kanyon a bi ara intema yaşamda patates kızartmaesı yemeye gelirim.

size hayırlı işler

bak ben dev bir emlak şirketindeyim pd/dd 0.31. 1 kademe hisse yüksemiyor. sahibi devlet. bilmem anlatabildim mi durumu. intema pd dd gerçekten %415. ama 200 günlükle belki kot muhabbetini düşünmüştüm

dediğim gibi hayırlı işler.

2. kasaya 50 milyon bedelli parası gelecek yaklaşık 70 milyonda hisse satışından gelmiş 6 ay evvel 120 milyon para ortaya çıkıyor yanlışmı hesapladım şirket zaten 110 milyon değerde ? değeri kadar para girmiş oluyor geriye kalanlar bedava ???

yanlışmı hesabım ??

3. arkadaşlar pd/dd %415

dikkat ediniz.

200 günlük ort - 24,17

%900 bedelli başvurusu var

4.  Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    arkadaşlar pd/dd %415

dikkat ediniz.

200 günlük ort - 24,17

%900 bedelli başvurusu var
    teşekkürler verdiğiniz bilgi için

5. Ecyap parası uçtu gelmesi muhtemel bedelli parası da bir kısmı ecyap a borçlara karşılık gidecek bir kısmı da isletme sermayesi olacak alttaki şirkete.

6. Izahnamede yazıyor tüm detaylar...

7. bu adamlar enflasyon duzeltmesınde bekleyen rakamı neden sermayeye eklemıyorlar?
    bu ıc kaynak rakamını sermayeye eklerlerse bedelsız oluyor bu..hem bedelsız hem bedellı aynı anda oluyor nıye yapmadılarda enflasyon duzeltmesınde duran rakamı oyle bılancoda tutuyorlar?
    cok saflar...hem bedellı hem bedelsız olur o zaman..
    bakalım spk sermayeye eklenecek paylar varken once onlar eklenır sonra bedellı yapması lazımdan yola cıkarak enflasyon duzeltmesındekı rakamı da sermayeye ekleyın dıyecek mı.....alın sıze degısık bakıs acısı...

3-5 var bende de ondan yazıyorum kayda deger bır lot yok elımde bılgınız olsun..

8.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Izahnamede yazıyor tüm detaylar...
     Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Ecyap parası uçtu gelmesi muhtemel bedelli parası da bir kısmı ecyap a borçlara karşılık gidecek bir kısmı da isletme sermayesi olacak alttaki şirkete.
    paranın uçtuğu bölümü göremedim kopyalama imkanınız varmı 72 milyon nereye uçmuş ?

Sayfa 222/311 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •