Sayfa 266/311 İlkİlk ... 166216256264265266267268276 ... SonSon
Arama sonucu : 2488 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1.  Alıntı Originally Posted by boraa44 Yazıyı Oku
    kimseye dokunduğumuz yok tahtada olanları yazıyorum. Grup olarak gelmişsiniz. Lütfen teker teker gelin, patronada selam söyleyin kızmasın

tapatalk kullanarak iphone aracılığıyla gönderildi
    Hayır olduğu hiç bir tahtada değilim ne yaptığını da yapacağınıda sormam. Yardakçılık, başkasının peşinden gitmek kitabımda yazmaz. benim verdiğim kararla tesadüfen örtüşürse o zaman aynı hisse de olabiliriz sadece. gedzada öyle oldu. onun olmadığı zaman hissedeydim. şimdi ben yokum o var.Kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilim, gedza aldığım gün '' bende gidiyordum'' demiştir ki muhtemelen malları ondan aldım, keza kol kesip giderkende ona verdiğimi düşünüyorum. Canı sağ olsun bu güzellikte bir insanı tanıdımya bana yetiyor.
    Son düzenleme : kitapci34; 08-03-2019 saat: 14:23.

2. INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

Kahraman gedik yine son saniyede show yaptıalttaki 2 resim arası sadece 20 saniye.
    Ben tam sopalığım, gördüğüm oyunları kendim gibi küçük yatırımcılar ile paylaştığım için

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by pawn stars Yazıyı Oku
    Yatacak yeri yok bunların dimi...
    Toprağa gömülünce ayakları dışarı çıkar bunların.
    Beton dökmek gerek mezarlarının üzerlerine dimi..
    Şimdi onun bunun çocuğu oldu dimi.
    Sen böyle paylaşımlarda bulunmaya devam et, bu tahtada kesin ama hayatta daha çok sopa yersin.
    Bol kazançlar
    Sayın pawn stars;

Sitemim ve eleştirim tamamen Ayhan öztürk ve ekibine dir”onun bunun çocuğu” cümlesi de panda Ayhan için kullanılmıştır. What up gruplarında 3.000 kişi batırmıştır.

İstemeden sizi üzdüğüm için ÖZÜR DİLERİM

Lütfen siz kendi üzerinize almayın

4. Soyguncu grubun intema dan çıktığı bilgisi doğruysa, bu hafta 2 haneli rakamları görebiliriz...!!!

5. Geçen hafta alıcılar istahliydi.. hacim artıyor bu hafta düşeni kırarsa ve hacim artarsa flama hedefi ortaya çıkar

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmetfaruq Yazıyı Oku
    Geçen hafta alıcılar istahliydi.. hacim artıyor bu hafta düşeni kırarsa ve hacim artarsa flama hedefi ortaya çıkar
    filama hedefi kac

Sayfa 266/311 İlkİlk ... 166216256264265266267268276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •