Sayfa 283/311 İlkİlk ... 183233273281282283284285293 ... SonSon
Arama sonucu : 2488 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1. Benim hatırladığım ıntem endeks düştüğünde tınlamayan umursamayan dı.Demek zaman herşeyi değiştirdiği gibi bu nuda değiştirmiş...

2. Ben daha al sat la 25 sene bu piyasada ayakta kalan görmedim. Habersiz aşırı çıkışlarda bir miktar satacan sonra sabırla bekleyeceksin almak için. Senede 1 elon parmaklarını geçmeyeceksin kredi kullanmayacaksın tiyolara inanmayacaksın. Kurum çalışanlarıyla yüz göz olmayacaksın ve en önemlisi kendi zayıf noktanı bileceksin.

3. Birde son olarak ne yaparsan yap elden gelmeyen durumlar olabiliyor ecyap 'tan bizleri attıkları gibi mac oynanırken kural değiştirdiler.

Tabi bütün bunlar ehtiyar bir bunagin bir tarafından uydurmalar olduğunu unutma .

4. Bendeki sorun mayasıl abi son yıllarda onunda çözümünü buldum sayılır fakat arada bir yokluyor. Valla inanmayacak belki tkfen hissemi satıp bu hisseye yatırdım yatirdigim paranin mum gibi eriyisini izliyorum eskizi gibi dokunmuyor ama yaşda yavaş yavaş kemale erdi üzülüyorum. Inşallah sabrın neticesini alırız.

5. Birleşmeler bu ara revaşta eczacı grubunun birleşmesi söz konusu olabilirmi. Velevki oldu intem bundan nasıl etkilenir.

6. 135 140 bin lot la devri âlem yaptı spek efendi.

7. Her gün %2 düşer mi bir hisse
    Sabırla görecem sonunu.
    Hayırlı akşamlar...sayın Gazman

8. Günaydın Intem in üzgün ve bir o kadar şanslı yatırımcıları.

Sayfa 283/311 İlkİlk ... 183233273281282283284285293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •