Sayfa 4/311 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 2488 madde; 25 - 32 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1. 5 milyon bile olmayan sermayesi ve milyarlik cirosu komik borsa değeriyle imkb de 3-5 kagittan biri,daha baska yooook,hesap kitap bilene tabiki,, ytd.

2. Sinsi sinsi birileri baskı kurarak toplamak istiyor, amman dikkat, ammmaaaaann ha dikkat, sabirin azi kaldi , ytd,

3. Artik islem bile olmuyor, olani da numara, sag cepten , sol cebe fikrimdir , ytd

4. Tekrar soyluyorum, in teme , devvv marketler zinciri kurma yolunda hizla ilerliyor diye dusunuyorum,birkac ay once spk ya gonderdigi uzun bildiriminden bunu anliyorum, uyutmata calisiyorlar, uyumuyoruzzz, ytd.

5. Bugün bir miktar giriş yaptım.ne zamandır hareketsiz kaldı,hayırlısı bakalım...

INTEM Konsolide 2017/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -2276224

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Zarar yazma serısı devam edıyor

Kanımızın son damlasını emene kadar zarar yazacak bu ilaççı

İlaççı olduğu kadar inatçıda

İnsafsız da

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    INTEM Konsolide 2017/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -2276224

8. Eczacıbaşı Gayrimenkul Kartal'da deniz sıfır proje yapacak

04-01-2017 - 08:46

Eczacıbaşı Gayrimenkul Genel Müdürü Orhan Gündüz, Türkiye'de konut ihtiyacının devam ettiğini belirterek, "Talepte sıkıntı yok" dedi.

Kaynak:*Emlakta Son [email protected]

Zeynep Karabağ

Eczacıbaşı Gayrimenkul Genel Müdürü Orhan Gündüz, Türkiye'de konut ihtiyacının devam ettiğini söyleyerek, "İnsanlar yalnız yaşamaya başladı. Kentleşme artıyor. Konutların en az yarısının yıkılıp yeniden yapılması gerekiyor. Talepte sıkıntı yok" dedi. Bu nedenlerden ötürü Türkiye'de konut üretiminin devam etmesi gerektiğine dikkat çeken Gündüz, ancak teşviklere ihtiyaç olduğunu söyledi.*

Konutta balon yok*

Konutun arz tarafında da herhangi bir balon olmadığını vurgulayan Gündüz, stoktaki konutların doğru finansman modelleriyle kısa sürede eriyebileceğim dile getirdi. Gündüz, fiyatların da aşırı yüksek olmadığını belirterek, "Türkiye'de uzun vadeli finansman eksikliği var. 30 yü vadeli finansman bulamıyoruz. İnsanlar kira öder gibi konut alabilmeli. Bunun için düşük faiz şart. Ama maalesef Türkiye'de mortgage uygulanamıyor" diye konuştu.*

Kartal'da planlar askıda*

Eczacıbaşı Gayrimenkul olarak yatırımlara devam ettiklerini vurgulayan Orhan Gündüz, Zekeriyaköy'deki Ormanada projesinde az konutun satışının sürdüğünü söyledi. Yeni yatırım yeri olarak Kartal'ı planladıklarını anlatan Gündüz şu bilgileri verdi: "Kartal'da 317 bin metrekarelik arsamız var. Orada 1/5 binlik planlar askıya çıktı. Bölge Anadolu Yakası'nın merkezi olarak planlanıyor. Denize sıfır arsada çok iyi bir proje planlıyoruz. Ayrıca Ayazağa'da İETT arazisinin yanında 76 bin metrekarelik ofis alanımızı da değerlendirmeyi düşünüyoruz."

LG-H960 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 4/311 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •