Sayfa 5/311 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 2488 madde; 33 - 40 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1. Arsa hikayesi! !!!!

Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Eczacıbaşı Gayrimenkul Kartal'da deniz sıfır proje yapacak

04-01-2017 - 08:46

Eczacıbaşı Gayrimenkul Genel Müdürü Orhan Gündüz, Türkiye'de konut ihtiyacının devam ettiğini belirterek, "Talepte sıkıntı yok" dedi.

Kaynak:*Emlakta Son [email protected]

Zeynep Karabağ

Eczacıbaşı Gayrimenkul Genel Müdürü Orhan Gündüz, Türkiye'de konut ihtiyacının devam ettiğini söyleyerek, "İnsanlar yalnız yaşamaya başladı. Kentleşme artıyor. Konutların en az yarısının yıkılıp yeniden yapılması gerekiyor. Talepte sıkıntı yok" dedi. Bu nedenlerden ötürü Türkiye'de konut üretiminin devam etmesi gerektiğine dikkat çeken Gündüz, ancak teşviklere ihtiyaç olduğunu söyledi.*

Konutta balon yok*

Konutun arz tarafında da herhangi bir balon olmadığını vurgulayan Gündüz, stoktaki konutların doğru finansman modelleriyle kısa sürede eriyebileceğim dile getirdi. Gündüz, fiyatların da aşırı yüksek olmadığını belirterek, "Türkiye'de uzun vadeli finansman eksikliği var. 30 yü vadeli finansman bulamıyoruz. İnsanlar kira öder gibi konut alabilmeli. Bunun için düşük faiz şart. Ama maalesef Türkiye'de mortgage uygulanamıyor" diye konuştu.*

Kartal'da planlar askıda*

Eczacıbaşı Gayrimenkul olarak yatırımlara devam ettiklerini vurgulayan Orhan Gündüz, Zekeriyaköy'deki Ormanada projesinde az konutun satışının sürdüğünü söyledi. Yeni yatırım yeri olarak Kartal'ı planladıklarını anlatan Gündüz şu bilgileri verdi: "Kartal'da 317 bin metrekarelik arsamız var. Orada 1/5 binlik planlar askıya çıktı. Bölge Anadolu Yakası'nın merkezi olarak planlanıyor. Denize sıfır arsada çok iyi bir proje planlıyoruz. Ayrıca Ayazağa'da İETT arazisinin yanında 76 bin metrekarelik ofis alanımızı da değerlendirmeyi düşünüyoruz."

LG-H960 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıllardır hep aynı hikaye, bence başka hikayeye ihtiyaç var.Ytd.....

2. Malları kaptırmış gibi gördüm sn Zıpzıp çok kötümsersiniz.

3. En son kuvvetli spekülasyon kanyon yapılmadan önce gerçekleşmişti 2007 den önce yakındır patron icazet verir önünü açar yoksa garibim ciro artarken karlılık yerlerde sürünüyor . pazar lideri böyleyse 😄

Karsız satarak bende pazar lideri olurum sayın gazman��

En son kuvvetli spekülasyon kanyon yapılmadan önce gerçekleşmişti 2007 den önce yakındır patron icazet verir önünü açar yoksa garibim ciro artarken karlılık yerlerde sürünüyor . pazar lideri böyleyse ��

5. Kar elde etmeden satmak işin doğasına aykırı sn cemix senelerdir pazarda lider olacak marka değeri olacak ve memleketin en büyük 5 holdinglerinden bire ne bağlı olacaksın ve o yönetim son 10 yılda üretim ağına dünya yatırım yapacak istikrarlı bir şekilde inşaat ile büyüyen memlekette senin yönetim kadron şirketi büyütmek yerine zarara uğratacak ve yerinde kalacan. Benim karnım tok muhasebe oyunları ile kar rakamını gizleyebilir ama bir gün mızrak çuvala sığmaz.

6. Sn eczacıbaşı şirketi satsa bu fiyata satarmı hemde içinde yapı şirketinin hisseleri varken unutmayın intema alırken yanında ecyap bonusu var son bilançoda değerleme rakamlarına bir bakın ona bile çıktıktan sonra değerlemişler ama hala ölü eşek fiyatında...

Sn gazman

Mızrak çoktan çuvalın boyunu geçtide

Bu insafsız ilaççı sureklı ek yapıyo çuvala

Memlekette kumaşta cok olunca bir babayiğit te çıkamıyor

Höst ulan 10 yıldır bu zarar ne verin bakalım şu arakladıklarınızı dıyemıyor

Kar elde etmeden satmak işin doğasına aykırı sn cemix senelerdir pazarda lider olacak marka değeri olacak ve memleketin en büyük 5 holdinglerinden bire ne bağlı olacaksın ve o yönetim son 10 yılda üretim ağına dünya yatırım yapacak istikrarlı bir şekilde inşaat ile büyüyen memlekette senin yönetim kadron şirketi büyütmek yerine zarara uğratacak ve yerinde kalacan. Benim karnım tok muhasebe oyunları ile kar rakamını gizleyebilir ama bir gün mızrak çuvala sığmaz.

8. Unutmadan birde sn patronun gecen tahtaya verdiği 20bin lot var bir ara fazlasıyla alır bilirim malını tahtada bırakmaz fiyatlar yukarı gidiyor bu sefer elini çabuk tutmazsa malı bulamayabilir eee nede olsa 20 yılın beklentisi kartal ve cendere vadisi projesi var çantada yabancı ilaçta ve yatırım holdingte geçen seneden beri boşuna pozisyon almadı raporlar havada uçuşuyordu hele bir garanti yatırım raporu sonrası hareket takdire şayandı ne hikmetse intemde de tamamen tesadüf garanti yarırım 30bin lot malı çiziverdi...hatırlayan varmı varsada elinde malı varmı...

Sayfa 5/311 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •