Sayfa 92/312 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 2489 madde; 729 - 736 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Bak hala bana dil uzatıyorsun,Allah seni ve sahibini layık olduğu yere yollasın ,sen yatırımcı değilsin,madem bu işlerden çok anlıyorsun neden aralıkta hissenin gideceğini yazmadın,çok anlıyorsun da ondan di mi,yada yada hisse avcısı malum kişiye mi çalışıyorsun,daha fazla sana ayıracak vaktim yok,oradan atıp tutmak kolay, ben 500 tl.hemen olucak demiyorum şizofren getir ,senin beyin gitmiş,yazıları çarpıtma,patron çırağı sen yatırımcıyı düşünüyorsun öyle mi,hahahhahhhh yatırımcıyı nasıl yıldırımdan diye uğraşıyorsun,25 senedir bu topikler de kimin ne mal olduğunu çok iyi öğrendim,ne kadar odalık var hepsinin ismini burada yazdım ,şarlatan,haram yiyen,şişman çakallar,işkembeniz patlayacak,Allah büyük,...Beb bu hissenin orta vade 100 uzun vade 500 tl.olacağı fikrindeyim,fikrimi yazmakta hakkım kuş beyinli sabırlı ol da görelim.

Aslında iyi çocuk...

Sorun nerde....

Kayış atmış....

Bu borsa kimlere kayış attırmadiki...

Allah yardımcın olsun kalın kafa...benden bu kadar....

2. Yine kredili işlem yasağı gelmiş

İlaççı spk yada mı adam sokmuş

Bu ne kardeşim ne olduğa 2 güne bir brüt takas vs uyguluyorsun

Beyaz 1 tl den 90 tl ye giderken nerdeydin

3.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Aslında iyi çocuk...

Sorun nerde....

Kayış atmış....

Bu borsa kimlere kayış attırmadiki...

Allah yardımcın olsun kalın kafa...benden bu kadar....
    Sizi deli edecem,mallarınız dağılacak,toplayamayacaksınız,Eczyt dada yazacam,bak millet nasıl üşüşecek mallara,bedava kalmış bi kağıt ta o,hahahhahaaa nah toplarsınız ucuz ucuz,yeter bu yatırımcı zulümü ,kuş kafalı.
    Sahtekarlığı,uyanıklığı akıl sanan ahmaklar,her zaman kötü sürprizlerle karşılaşacaktır.

4.  Alıntı Originally Posted by CEMIX Yazıyı Oku
    Yine kredili işlem yasağı gelmiş

İlaççı spk yada mı adam sokmuş

Bu ne kardeşim ne olduğa 2 güne bir brüt takas vs uyguluyorsun

Beyaz 1 tl den 90 tl ye giderken nerdeydin
    Ya arkadaş ne salak spk mız var ya yine kredili işleme ve açığa satış yasağı getirmiş.

Ya arkadaş gideceksen hergün %2 - 3 marjında git radara yakalanma.mahsus mu yapıyorsun.

5. Mahsus tabiki ,kimse dokunmasın diye oyun üstüne oyun ceviriyorlar,yatacak yerleri yok,i......E.......

6. Bu gurup kâğıtlarında yıllardır bu forumda yatırımcıları yanlış yönlendirmek,kandırmak için özel bir cete var bu gurup yıllardır burada yatırımciymış gibi görünüp yatırımcı terminatoru gibi çalışıyor,onlar belli kişiler,burada yatırımcıların kimsenin önerilerine kulak asmadan kendi iradeleri ile hareket etmelerini,mallarına sahip çıkmaları bence menfaatleri icabıdır,benim fikrim bu kağıtlarda start verilmiştir,yıllardır potansiyel biriktiren bu değerli kağıt intema 50 ler civarında biraz dinlenip bence çok daha yükseklere çıkacak bir potansiyele sahiptir ,,artık sabırla beklenecek zamandır...Asla tavsiye değildir.

7. 100 tl ve uzeri olacak diyen arkadaslar bi temeliniz var mi? Ona gore pozisyon alalim. Birde Vade uzun mu kisami.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Zıp zıp...ben seni seviyorum....buna inan...

İkimiz aynı yerdeyiz...yazılarınıda okurum....ben yıllardır intem yatırımcısıyım Allah için...benim senden yana sıkıntım...çok zıp zıp zıplıyon...çokta atıyon sallıyon...ortada doğru dürüst bi açıklaman yok...

Ben seni seviyorum üzme kendini değerli ortağım...

Yoksa ben seni neden sevmiyim ortak...!!!!!!!!

Sayfa 92/312 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •