Sayfa 305/311 İlkİlk ... 205255295303304305306307 ... SonSon
Arama sonucu : 2488 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1. Yazık ettiler şu kağıda. 80 liralardan düştü 38 liraya. Herkes bıkmış yüzüne bakmıyor.
    Kendini bilmek, tüm bilgeliğin başlangıcıdır..

2. Eczacılarda acımasızca bombalamaya devam....

3. Eczacıbaşı ilaç, Eczacıbaşı yatırım holding ve borsada olmayan Eczacıbaşı holding şirket birleşmesi yapılmalı. Bu üç şirkette aynı nitelikte aynı iştiraklere direk veya dolaylı sahipler. Bu alavere dalavereli karşılıklı ortaklık yapılarına son verilmeli. Daha net ve şefaflaşnalı hersey!

Bu bşrleşmeden sonra, yapı gerecler ve emlak geliştşrme iştşrak şirketler İNTEM ( unvan ve faliyet kapsamı değişikliği yapılarak) çatısı altında alınmadı düşünülebilinir. İntem daha kapssmlı nştelikli şirket haline getirilmeli

4. İntem coştu,bence tavana gidecek,asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. Bende ıntem kalmadı elinde olana hayırlı olsun zıpzıp kardeş sen hala burdamısın .

6. İntemm çok gerilerde kaldın,hadi bakalım hareket görelim,asla yatırım tavsiyesi değildir.

7. Bugün bı hareket bekliyorum senden,izliyorum,asla yatırım tavsiyesi değildir.

8. Eczacıbaşı holding sadece Turkiyenin değil bence dünyanın en iyi yönetilen ve en sağlam şirketi,okyanusta dev dalgalara bile denk gelse asla batmayacak bir şirket,aynı bir slop tekne gibi bu güç gelecekte mutlaka ortaya daha iyi çıkacaktır...Bu benim abartısız gerçek görüşüm olup asla tavsiye niteliğinde değildir...

Sayfa 305/311 İlkİlk ... 205255295303304305306307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •