Sayfa 101/555 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 801 - 808 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Bedelsiz sermaye artırdığı günden beri eksi kapatıyor..
    Şimdide %100 bedelli açıkladı.. Bu bedellinin haberi önceden biliniyor muydu? acaba piyasa bunu herhalde olumsuz olarak değerlendirdiki hisse kafasını kaldıramadı..
    Ama ben bu bedellinin hisse için uzun vadede önünü açacağını olumlu olacağını düşünüyorum.. Büyük ihtimalle bedelliye de katılmayı düşünüyorum..

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 1000 lota ne kadar para yatırmamiz gerekiyor acaba ayrıca bölünme fiyatı ne olur bilgisi olan arkadaşlar varsa aydınlatırsanız sevinirim

3.  Alıntı Originally Posted by eos Yazıyı Oku
    Bedelsiz sermaye artırdığı günden beri eksi kapatıyor..
    Şimdide %100 bedelli açıkladı.. Bu bedellinin haberi önceden biliniyor muydu? acaba piyasa bunu herhalde olumsuz olarak değerlendirdiki hisse kafasını kaldıramadı..
    Ama ben bu bedellinin hisse için uzun vadede önünü açacağını olumlu olacağını düşünüyorum.. Büyük ihtimalle bedelliye de katılmayı düşünüyorum..

Düzeltiyorum %195 bedelli sermaye artırmak istiyormuş..

4.  Alıntı Originally Posted by Murcelago Yazıyı Oku
    1000 lota ne kadar para yatırmamiz gerekiyor acaba ayrıca bölünme fiyatı ne olur bilgisi olan arkadaşlar varsa aydınlatırsanız sevinirim
    1950 TL yatırmanız gerekiyor

Bu arada bedelli oranı %195 arkadaşlar. %100 değil.

1 TL’ye 1,95 adet daha hisse alacaksınız.
    1000 lota da 1950 adet yeni hisse alacaksınız.
    1950 TL karşılığında

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

5.  Alıntı Originally Posted by Murcelago Yazıyı Oku
    1000 lota ne kadar para yatırmamiz gerekiyor acaba ayrıca bölünme fiyatı ne olur bilgisi olan arkadaşlar varsa aydınlatırsanız sevinirim
    Hisse başı 1 TL talep edilirse 1.950 TL yatırılmalıdır
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6. Tamamını kullanırsanız 1950 TL ve 2950 lotunuz olacak. kullanmazsanız başkalarına satılacak şirket sahibi kalan payları alacağını taahhüt etmiş bildiğim kadarıyla. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : clastobar; 26-06-2020 saat: 19:20.

7. Bedelliye katılmasam herhangi bir kaybım olurmu yani elimdeki hissenin fiyatı kaç olacak acaba

8. Türk Ticaret Kanununa göre bir şirket iç kaynaklardan bedelsiz sermaye artırımı yapabilecek durumdayken bedelli sermaye artırımı yapamıyor.

Geçenlerde bedelsiz artırım yapmasına rağmen hisse fiyatı düşünce anlam verememiştim. Demek ki akıllarda bir sonraki adım varmış.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 101/555 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •