Sayfa 102/555 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 809 - 816 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Murcelago Yazıyı Oku
    Bedelliye katılmasam herhangi bir kaybım olurmu yani elimdeki hissenin fiyatı kaç olacak acaba
    Diyelim 4,20’den bölündü. Yeni hisse fiyatı 2,02 oluyor.
    Böylece portföyünüz de erimiş oluyor
    Yani ya bedelliye katılacaksınız ya da bedelli öncesi hissenizi satacaksınız

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

2. Bedelliye katilmak istemeyenler ruchan tahtasinda ruchan haklarini satabilirler. Zararlari bir miktar telafi olur.

musteri sayisinin artmasina paralel nakit ihtiyaci arttiysa borclanmak yerine bu yontem daha iyi olabilir. Ben katilmayi dusunuyorum. Saygilar

Yatirim tavsiyesi degildir.

3. İyi tarafından bakarsak bedelli haberleri eskisi gibi çok kötü algılanmıyor son dönemlerde. Hatta olumlu yönde algılanan bedelliler de oldu son zamanlarda.

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    İyi tarafından bakarsak bedelli haberleri eskisi gibi çok kötü algılanmıyor son dönemlerde. Hatta olumlu yönde algılanan bedelliler de oldu son zamanlarda.
    Evet hocam benim hatırladığım megap bedelli açıkladığında dedi ki bu parayla makineleri yenileyeceğim karlılığı artıracak hamleler yapacağım ve hisse çok güzel artışlar kaydetti daha sonra. Bedelsiz de şirkette sermaye ve hisse fiyatı değişiyor sadece ama bedellide para girişi oluyor kimisi borcunu ödeyip finansman giderinden kurtuluyor kimisi makine alıyor kimisi yatırım yapıyor. İnşallah hisseye olumlu yansır. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Önemli olan hissenin vereceği tepkidir genelde negatif algılanır bedelli. 1000 lota 1950 info.r yani info rüçhan hakkınız olur. Zarar etmeniz için piyasanın negatif algilayip hissenin düşmesi ile Olur. Yakın zamanda vkgyo da bedelli süreci yaşadım hisse pozitif açtı ve yüklemeye devam etti bölündükten sonra zarar oluşmadı.
     Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    Diyelim 4,20’den bölündü. Yeni hisse fiyatı 2,02 oluyor.
    Böylece portföyünüz de erimiş oluyor
    Yani ya bedelliye katılacaksınız ya da bedelli öncesi hissenizi satacaksınız

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

6. 12 haziran civarı kap ta gökalp doy isimli adlarını hatırlamıyorum iki ortak hisselerini satmıştı 2 hafta sonra bedelli açıklaması etik olmadı bence
     Alıntı Originally Posted by BME Fund Yazıyı Oku
    Önemli olan hissenin vereceği tepkidir genelde negatif algılanır bedelli. 1000 lota 1950 info.r yani info rüçhan hakkınız olur. Zarar etmeniz için piyasanın negatif algilayip hissenin düşmesi ile Olur. Yakın zamanda vkgyo da bedelli süreci yaşadım hisse pozitif açtı ve yüklemeye devam etti bölündükten sonra zarar oluşmadı.

Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

7.  Alıntı Originally Posted by bankocukemo Yazıyı Oku
    O dediklerinizi bizde az cok biliyoruz ancak siz sorumu anlamis olmaniza ragmen saticilar alicilardan coksa ondan duser gibi absurt yorumlar yapiyorsunuz oysa benim kastettigim iyi bir bilanco beklentisi olmasina ragmen (sanirim sizde bu beklentiye sahipsiniz) endeks cikarken cikamayip duserkende endeksten fazla dusuyor olmasiyla ilgili yorumlar alabilmekti.ayrica bu hissede yeni olabilirim ancak borsada 28 yillik bir mazim var ayrica polemigede girmek istemiyorum.
     Alıntı Originally Posted by eos Yazıyı Oku
    Bedelsiz sermaye artırdığı günden beri eksi kapatıyor..
    Şimdide %100 bedelli açıkladı.. Bu bedellinin haberi önceden biliniyor muydu? acaba piyasa bunu herhalde olumsuz olarak değerlendirdiki hisse kafasını kaldıramadı..
    Ama ben bu bedellinin hisse için uzun vadede önünü açacağını olumlu olacağını düşünüyorum.. Büyük ihtimalle bedelliye de katılmayı düşünüyorum..

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn. eos,

Elbette biliniyor olma ihtimali çok yüksek. Örneğin Sn "bankocukemo" isimli üyede bilanço beklentisi çok iyi olmasına karşın neden yükselmediği dair cevap arıyordu. Sanırım bugünkü haber hepimize yanıt olmuştur
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8. kısa öz hayırlı olsun, öncelikli bedelli olması değil dürüst şeffaf güven veren paylaşımcı yönetim uzun vade bu saydıklarım olursa bedelli yatırımcı için handikap değil daha iyi olur...
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

Sayfa 102/555 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •