Sayfa 103/555 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 817 - 824 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sn. eos,

Elbette biliniyor olma ihtimali çok yüksek. Örneğin Sn "bankocukemo" isimli üyede bilanço beklentisi çok iyi olmasına karşın neden yükselmediği dair cevap arıyordu. Sanırım bugünkü haber hepimize yanıt olmuştur
    Sn diproyal gercektende cevabini bu forumda ararken sirketin kendinden almis olduk fakat sn BME fund unda dedigi gibi sirketin ortaklarinin once paylarinin bir kismini kapa bildirip satmasi ardindanda bedelli sermaye arttirimi aciklamasi gercektende etik olmadi ama dunde dedigim gibi 28 yila ragmen hala hissede gerektigi gibi secici davranamadim ve birkez daha dersimi almis oldum.borsada ne firsatlar biter nede dersler.

2.  Alıntı Originally Posted by bankocukemo Yazıyı Oku
    Sn diproyal gercektende cevabini bu forumda ararken sirketin kendinden almis olduk fakat sn BME fund unda dedigi gibi sirketin ortaklarinin once paylarinin bir kismini kapa bildirip satmasi ardindanda bedelli sermaye arttirimi aciklamasi gercektende etik olmadi ama dunde dedigim gibi 28 yila ragmen hala hissede gerektigi gibi secici davranamadim ve birkez daha dersimi almis oldum.borsada ne firsatlar biter nede dersler.
    Malesef. Şirket çarpanlarının arasına patron veya yönetim kurulu ahlakı değerleri de eklenmeli.

3. Yabancılar alfa dediği endekse gire pozitif getiri sağlayacak hisseyi ararken info yu uzun zamandır talip ediyorum malum birde ismen in cazibesi sebebiyle aynı sektörde small cap agresif büyüme hedefi olan bir şirket daha önce de yazdım şirketin patronları seykm ıdeas hdfgs gibi borsada işlem gören başka kağıtlara da sahipler doğru kelimeyi bulamıyorum ama şirketin gelirinden kar etmek yerine borsa da fiyat hareketlerinden yararlanarak kar etmeyi tercih etme olasılığı ismen e göre çok daha fazla. Info nun son 2 yilda işlem hacminde geldiği yer muazzam ilk 6 girmiş durumda bugün gedik yatırımı da geçti. Ismen migros sa info bımaş dur sürümden kazanıyor. Müşteri sayısı daha da artmalı işlem hacminde ilk 6 da olsada info müşterilerinin toplam menkullerinin ederi diğer kurumlara göre düşük bu husus da ilk 15 giremez. 828 milyon tl takasındaki menkullerin toplamı gedik de bu rakam 4 milyarın üzeinde globalde ve a1 de keza 1 milyon üzerinde. Inşallah yatırımcısına güven verir yönetim uygulamaları ile katlanarak büyür
     Alıntı Originally Posted by bankocukemo Yazıyı Oku
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

4. #info 26 Haziran günlük hacim bilgileri

Bist: 2.14 milyar / pazar payı: %4.84
    Viop: 0.82 milyar/ pazar payı: %3.24

Toplam Hacim: 2.96 milyar

Veriler borsaistanbul sitesinden alınmıştır.

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Son 10 gün 22 milyar 974 milyon bist işlem hacmi pazar payı 4.15. Benim merak ettiğim bi husus daha var şimdi twitter düsdakitadardan birinin veya birilerinin aracılığıyla info ile 10 binde 3 veya 4 komisyon oranı ile çalışan kişiler var. Kurum ustada komisyon gelirlerinden belli bir pay veriyor bunu bilanço da hangi kalemde görebiliriz??
     Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    #info 26 Haziran günlük hacim bilgileri

Bist: 2.14 milyar / pazar payı: %4.84
    Viop: 0.82 milyar/ pazar payı: %3.24

Toplam Hacim: 2.96 milyar

Veriler borsaistanbul sitesinden alınmıştır.

6.  Alıntı Originally Posted by BME Fund Yazıyı Oku
    Son 10 gün 22 milyar 974 milyon bist işlem hacmi pazar payı 4.15. Benim merak ettiğim bi husus daha var şimdi twitter düsdakitadardan birinin veya birilerinin aracılığıyla info ile 10 binde 3 veya 4 komisyon oranı ile çalışan kişiler var. Kurum ustada komisyon gelirlerinden belli bir pay veriyor bunu bilanço da hangi kalemde görebiliriz??

Komisyon iadeleri olabilir mi epey iade yapmışlardı bilanço da 2.7 milyon kadar galiba. Yanlış hatırlamıyorsam. Ytd

7. Olabilir hocam. On binde 3 'ün üzerinde sayili müşterisi var onların belli bir çoğunluğu da malesef üstad aracılığıyla gelenler. yani ustada giden pay düşünce onlarda on binde 1-2 gibi bir oranla çalışıyorlar diyebiliriz
     Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Komisyon iadeleri olabilir mi epey iade yapmışlardı bilanço da 2.7 milyon kadar galiba. Yanlış hatırlamıyorsam. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by BME Fund Yazıyı Oku
    Son 10 gün 22 milyar 974 milyon bist işlem hacmi pazar payı 4.15. Benim merak ettiğim bi husus daha var şimdi twitter düsdakitadardan birinin veya birilerinin aracılığıyla info ile 10 binde 3 veya 4 komisyon oranı ile çalışan kişiler var. Kurum ustada komisyon gelirlerinden belli bir pay veriyor bunu bilanço da hangi kalemde görebiliriz??

Pazarlama gideri olarak muhasebeleştiriliyordur muhtemelen.

Sayfa 103/555 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •