Sayfa 158/555 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. An itibari ile info yatırımdan ilk işlemi yapmış bulunmaktayım arkadaşlar. Önce ki aracı kurumumda çok güzel işlemler yaptım ve çok şükür güzel kazandım. Aynı başarıyı info ile de devam ettirebilirim inşallah.

Ayrıca önceki kurumumda komisyon oranım infodan daha düşüktü sırf destek olmak amacı ile infoya geçtim. Hep birlikte güzel günlere inşallah...

2.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    An itibari ile info yatırımdan ilk işlemi yapmış bulunmaktayım arkadaşlar. Önce ki aracı kurumumda çok güzel işlemler yaptım ve çok şükür güzel kazandım. Aynı başarıyı info ile de devam ettirebilirim inşallah.

Ayrıca önceki kurumumda komisyon oranım infodan daha düşüktü sırf destek olmak amacı ile infoya geçtim. Hep birlikte güzel günlere inşallah...
    Hayırlı olsun sayın balıkadam, çok büyük komisyon oranı farkı olduğunu düşünmüyorum En son kaç oran verdiler acaba?

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    An itibari ile info yatırımdan ilk işlemi yapmış bulunmaktayım arkadaşlar. Önce ki aracı kurumumda çok güzel işlemler yaptım ve çok şükür güzel kazandım. Aynı başarıyı info ile de devam ettirebilirim inşallah.

İşte fedakar yatırımcı örneği. Şirket kazansın hissedarlar zaten kazanır hep beraber kazanırız inşallah herkese iyi güzel bol hacimli günler diliyorum. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Batakçı Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun sayın balıkadam, çok büyük komisyon oranı farkı olduğunu düşünmüyorum En son kaç oran verdiler acaba?
    Sıkı sıkı tembihlediler kimseye söyleme diye. Şaka bir yana işlem hacmim yüksek olduğu için gayet uygun. Ama yine de eski kurumun seviyesinde değil. Çokta fark yok ama.

Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    İşte fedakar yatırımcı örneği. Şirket kazansın hissedarlar zaten kazanır hep beraber kazanırız inşallah herkese iyi güzel bol hacimli günler diliyorum. Ytd
    Aynen dostum. Yıla vurunca belki biraz fazla komisyon vereceğim ama infodan fazlasıyla kazandık ve kazanacağiz inşallah hep birlikte. Maksat çorbaya tuz katmak.

5. #info 05 Ağustos günlük hacim bilgileri

Bist: 2.32 milyar / pazar payı: % 3.94

Viop: 1.29 milyar / pazar payı: % 5.09

Toplam Hacim: 3.61 milyar

Y. Kredi yat.'ın pazar payı aşırı yükselince genele yayılan bir düşüşte oldu.Bist pazar payının bugün biraz yükselmesi de olumlu bir gelişme.
    Veriler borsaistanbul sitesinden alınmıştır

6. ortaklar ismen dehset kar gonderdı biz naparız bu ara aracı kurumlar gercekten costu bunları bız neden 1lerde goremedık ona yanıyorum

7. 2.devre kesti tabana yaklaştı bukadar aşırı düşüş niye olmuş olabilir acaba. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    2.devre kesti tabana yaklaştı bukadar aşırı düşüş niye olmuş olabilir acaba. Ytd

Sığ olduğu için ani bir satışta hızlı hareket edebiliyor. Akşama toparlayacaktır.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

Sayfa 158/555 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •