Sayfa 161/555 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

Bilanço hayırlı olsun benim düşüncem kağıdı 8 liralara kadar topladılar şimdi dusurupte olanlari da toplayacaklar esas yükseliş bedelli açıklanması ve sonrasında başlayacak sonuçta patronda bedelliye katılacak ve o Para yi çıkartmak isteyecektir. Ismen favorim.ama info fiyat olarak ısmeni kesinlikle geçeceğini dusunuyorum

2. Bilançonun tek kötü tarafı kas işlemleri oldu ona rağmen ilk çeyreğin üzerinde kar açıklandı inşallah 3.çeyrek ve 4.çeyrek daha güzel olacaktır. Komisyon oranlarının artması çok güzel bir gelişme. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. eşlesşme tavandı taban oldu

4. info satısta kafada kendı kagıdını satıyorlar ınfocular

5. Selam , kar çok düşük kalmış , hacim artışını yansıtamamış , faiz geliride düşük kalmış , hani para yetiştiremiyoruz diyorlardı patronlar , bedelli ne olacak şimdi bununda bir esprisi kalmadı faiz yükselecek büyük ihtimalle buda infoyu çok kötü etkiler kredili işlemlerden dolayı , çünkü kırılgan bir yapısı var ismen gibi değil , ben sürekli trade yapıyordum bunu ismenle ama riskli olur artık buda , bedellide patron şirketi bu maaşlara felen gider diye korkuyorum giderleri çok bunun , tahtası sığdı onun için yüksek fk ile gidiyordu şimdi bedelli sonrası hisse bollaşacak yüksek fk hayal bunda artık , bence 5 seviyesi fiyat makul bir seviye hisse için ,

6. Komisyon oranı artmış gibi duruyor ama onunda 3 ve 4 çeyrek etkisi çok olmayacaktır bu durumda yılı 27-28 civarı bir karla kapatacak anlaşılan

7. bedelliden sonra yatırım danışmanızla görüşün size sunulacak imkanları sorun patron bedelli den gelecek nakitten oyunculara kredi olarak dönüş yapacağı söylendi , bunun komisyon oranları gıbi %10.000/1,2 gibi bir rakkam olması ,yada benzer bir şekli hısseyi ucurur, bu arada ben ınfo ve gedikle , ile çalışıyorum, bürüt takasta üç gün once aldığım kağıdı sattığımda gedık 1 gün sonra alıma izin verırken, info anında kullanma izni veriyor , info bıraz genç ve hırslı, ismen oturmuş tecrübeli , ikisininde önü açık .inşallah hepimiz kazanrıız...

8.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Selam , kar çok düşük kalmış , hacim artışını yansıtamamış , faiz geliride düşük kalmış , hani para yetiştiremiyoruz diyorlardı patronlar , bedelli ne olacak şimdi bununda bir esprisi kalmadı faiz yükselecek büyük ihtimalle buda infoyu çok kötü etkiler kredili işlemlerden dolayı , çünkü kırılgan bir yapısı var ismen gibi değil , ben sürekli trade yapıyordum bunu ismenle ama riskli olur artık buda , bedellide patron şirketi bu maaşlara felen gider diye korkuyorum giderleri çok bunun , tahtası sığdı onun için yüksek fk ile gidiyordu şimdi bedelli sonrası hisse bollaşacak yüksek fk hayal bunda artık , bence 5 seviyesi fiyat makul bir seviye hisse için ,
    Engin öngörüleriniz için teşekkürler.

Sayfa 161/555 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •