Sayfa 162/555 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Hadi cnm başka kapıya, önden alalım sizi. Lütfen.
     Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Selam , kar çok düşük kalmış , hacim artışını yansıtamamış , faiz geliride düşük kalmış , hani para yetiştiremiyoruz diyorlardı patronlar , bedelli ne olacak şimdi bununda bir esprisi kalmadı faiz yükselecek büyük ihtimalle buda infoyu çok kötü etkiler kredili işlemlerden dolayı , çünkü kırılgan bir yapısı var ismen gibi değil , ben sürekli trade yapıyordum bunu ismenle ama riskli olur artık buda , bedellide patron şirketi bu maaşlara felen gider diye korkuyorum giderleri çok bunun , tahtası sığdı onun için yüksek fk ile gidiyordu şimdi bedelli sonrası hisse bollaşacak yüksek fk hayal bunda artık , bence 5 seviyesi fiyat makul bir seviye hisse için ,
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

2.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Hadi cnm başka kapıya, önden alalım sizi. Lütfen.
    Söz hocam 5 TL den elinde ne kadar hisse varsa alacam senin , kızmıyorum sana , hisselerede aşırı bağlanmamak lazım , sonra şirketin gerçek ortağı oluverirsin senin maliyette yüksektir şimdi onun için bu kadar kızıyorsun ama detaylı düşünmek lazım , para yetiştiremiyoruz deyipte faiz geliri neden artmıyor , faizler yükseldiği zaman senin bedellinin bir anlamı olacakmı müşterilere kredi verebilecekmi mutlaka bir azalış olacaktır , bir de bu patron şirketi prim , ikramiye şu bu ile bu parayı hiç etmeyecekleri ne malum , artık hisse bollaşacak piyasada tahtada daha çok hisse olacaktır öyle 1 kaç bin lotla %10 lar felen hemen gelmez bence , ben şahsen bu çeyrek 11-12 gibi bir kar bekliyordu. fiyasko oldu benim için 3.çeyrekte yüksek gelir ama 4.çeyrek o kadar yüksek olmayacak geçen seneye göre , çünkü 2019 son çeyrek yüksekti , sende görüşlerini yazda onun üzerinden konuşalım hisse ile ilgili , bırak bu ergen ağızlarını

3. Qie dostum ayrıca hisse bugün 6,04 ü görmedimi ben 5 deyince niye sinirleniyorsun , şurda ne kaldı , ayrıca bedelliye girmek istemeyen birçok kişinin bedelli öncesi satışı da olacaktır onun için tahtacı bunları daha düşük fiyattan almak istemeyecek midir ?

4. Bilmeden boş ve gereksiz laf kalabalığı yaptığınız için sadece şunu yazacağım, maliyetim 3.80. Benim elimdekileri almaya degil 5 ten 0,5 den bile gücünüz yetmez. Yolunuz açık olsun ibagatir dostum
    Qie dostum ayrıca hisse bugün 6,04 ü görmedimi ben 5 deyince niye sinirleniyorsun , şurda ne kaldı , ayrıca bedelliye girmek istemeyen birçok kişinin bedelli öncesi satışı da olacaktır onun için tahtacı bunları daha düşük fiyattan almak istemeyecek midir ?

5.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Bilmeden boş ve gereksiz laf kalabalığı yaptığınız için sadece şunu yazacağım, maliyetim 3.80. Benim elimdekileri almaya degil 5 ten 0,5 den bile gücünüz yetmez. Yolunuz açık olsun ibagatir dostum
    neyse ben buralarda olurum 5 ten satmaya razıyım diye gelirseniz kırmam sizi alırım hisseleri , sevgiler saygılar dostum sonuçta ticaret bu ısmen de bizim info da , ama hisse ile de bir görüşlerinizi paylaşsaydınız ,

6. #info 07 Ağustos günlük hacim bilgileri

Bist: 2.28 milyar / pazar payı: % 3.61

Viop: 1.61 milyar / pazar payı: % 4.03

Toplam Hacim: 3.89 milyar

Hacimler güzel gidiyor bugünkü toplam hacim 2.çeyreğin yaklaşık %50 üzerinde gerçekleşti.
    Veriler borsaistanbul sitesinden alınmıştır.

1.çeyrek günlük ort hacim: 2.18 m

2.çeyrek günlük ort hacim : 2.67 m

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ülkenin kurtuluşu bu borsada , milleti dolar yatırımcılığından vazgeçirip borsa yatırımcısı yapmak gerekiyor onun içinde şeffaf ve güvenilir kurumsal bir borsa lazım , bütün kurumlar için ismeni infosu gediği vb hepsi için bu hacimler çok görünsede az bence hala tasarrufun %95 i dolarda vadelide vb de dünyada bu konuda çok gerideyiz , yeni borsaya gelen bir çok kişi biliyorum temettü nedir bilmiyor adamlar ya 😂 şaka gibi ya , borsa olmadan bu ülke kalkınamaz

8. Size muhabbet lazım, eğlence lazım, laf kalabalığı lazım. Hisse ile ilgili görüş diye "bedellide patron şirketi bu maaşlara felen gider diye korkuyorum giderleri çok bunun" yazana cevap felen veremem. Ciddi yatırım var infoda ve ismende.
    Selam , kar çok düşük kalmış , hacim artışını yansıtamamış , faiz geliride düşük kalmış , hani para yetiştiremiyoruz diyorlardı patronlar , bedelli ne olacak şimdi bununda bir esprisi kalmadı faiz yükselecek büyük ihtimalle buda infoyu çok kötü etkiler kredili işlemlerden dolayı , çünkü kırılgan bir yapısı var ismen gibi değil , ben sürekli trade yapıyordum bunu ismenle ama riskli olur artık buda , bedellide patron şirketi bu maaşlara felen gider diye korkuyorum giderleri çok bunun , tahtası sığdı onun için yüksek fk ile gidiyordu şimdi bedelli sonrası hisse bollaşacak yüksek fk hayal bunda artık , bence 5 seviyesi fiyat makul bir seviye hisse için ,
    neyse ben buralarda olurum 5 ten satmaya razıyım diye gelirseniz kırmam sizi alırım hisseleri , sevgiler saygılar dostum sonuçta ticaret bu ısmen de bizim info da , ama hisse ile de bir görüşlerinizi paylaşsaydınız ,

Sayfa 162/555 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •