Sayfa 180/555 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by eos Yazıyı Oku
    Bu bedelli işi daha ne kadar sürecek..

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam spk onaylarsa ondan sonra çok sürmez ama spk ne zamn onaylar o belli değil belki haftaya belki 15 gün sonra belki daha ilerde. Onay gelse sonrası benim tahminim maximum bir hafta 10 gün içinde sermaye artışı gerçekleşir. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Hocam spk onaylarsa ondan sonra çok sürmez ama spk ne zamn onaylar o belli değil belki haftaya belki 15 gün sonra belki daha ilerde. Onay gelse sonrası benim tahminim maximum bir hafta 10 gün içinde sermaye artışı gerçekleşir. Ytd

Teşekkürler...

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bugün gelen KAP bildiriminde TAMER AKBAL 6,9 - 6,9 TL fiyat aralığından 79.521 TL toplam nominal tutarlı alış, BÜLENT KIRIMLI 6,9 - 6,9 TL fiyat aralığından 343.558 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi yapmış. Yönetimin alım yapması olumlu ama tarih 09/09/2020. Bu tarihte fiyat 6,9 seviyesine hiç inmemiş. Borsa dışında kimden ve neden işlem fiyatının altında bu paylar alındı?

4. Bedelli öncesi şirket üst yönetiminin alım yapmasını çok önemli buluyorum nedenini ise şirkete güveniyorlar demekki diyorum. Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Observe Yazıyı Oku
    Bugün gelen KAP bildiriminde TAMER AKBAL 6,9 - 6,9 TL fiyat aralığından 79.521 TL toplam nominal tutarlı alış, BÜLENT KIRIMLI 6,9 - 6,9 TL fiyat aralığından 343.558 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi yapmış. Yönetimin alım yapması olumlu ama tarih 09/09/2020. Bu tarihte fiyat 6,9 seviyesine hiç inmemiş. Borsa dışında kimden ve neden işlem fiyatının altında bu paylar alındı?
    Net alım kısmına bakarsanız yanılırsınız.Dün toplam işlemlerde, info yatırımdan, 6,9950 fiyat ortalamayla 657.614 lot alış-6,9760 ortalamayla 604.491 lot satış var.Devir teslim olmuş yani.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tahmini 2 hafta var bu haftayı saymazsak gün boyu sıktı çift hane gorecez

7.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Bedelli öncesi şirket üst yönetiminin alım yapmasını çok önemli buluyorum nedenini ise şirkete güveniyorlar demekki diyorum. Ytd

Hocam benim anlamadığım bunlar alımları piyasan yapmıyor sanıyorsam. Çün kü aldık dedikleri günlerde o fiyatları hiç görmemiş hisse. Yapılan açıklamalar çok net değil. Borsa dışından olsa borsa dışından aldık diye bildirmeleri gerekiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by pascha Yazıyı Oku
    Net alım kısmına bakarsanız yanılırsınız.Dün toplam işlemlerde, info yatırımdan, 6,9950 fiyat ortalamayla 657.614 lot alış-6,9760 ortalamayla 604.491 lot satış var.Devir teslim olmuş yani.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Hocam benim anlamadığım bunlar alımları piyasan yapmıyor sanıyorsam. Çün kü aldık dedikleri günlerde o fiyatları hiç görmemiş hisse. Yapılan açıklamalar çok net değil. Borsa dışından olsa borsa dışından aldık diye bildirmeleri gerekiyor.
    Pascha bey açıklamanızda kafamda oturtamadığım kısım 6,9-6,9 aralığından alım yapılmıştır ifadesi. Söylediğiniz gibi olsa aralık daha geniş olması gerekir diye düşünüyorum. Twitter'daki bir arkadaşın özel emir şeklinde bir yorumu var.

https://twitter.com/zarboomer/status...451008/photo/1

Daha öncede belirttiğim gibi pay alımı yapılması olumlu ama neden bu şekilde yaptıkları biraz soru işareti.

Sayfa 180/555 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •