Sayfa 203/555 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    1 ayda neler değişmiş neler
    Ne ayaksın sen ya , küfür mü edeyim burdan sana , bunlar o zamanki görüşlerimdi hisse 6 dibi görmedimi 5 e yaklaşmadı mı , o seviyeyi gördü yani , tahta grubu bedelli öncesi bu fiyatlardan epey topladılar , o zaman hacimler bu kadar da yüksek değildi , ayrıca bugünde yazdım info ismen olmasa bile gediği geçebilir diye her zamanda yazarım , soytarılık yapma burda , ulan hisse ile ilgili bir yorumunu görmedik işin gücün şov , adam değilsin bellide adamlık bizde kalsın diye cevap veriyoruz hisse ile ilgili bir yorumun varsa paylaş o zamanda yorumun yoktu şimdide gelmişsin buraya ergen ağzıyla yazıyorsun , yürü git , o zamandan bir kuyruk acın var gideremedik bir türlü , forum kırıntısı seni

Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Selam , kar çok düşük kalmış , hacim artışını yansıtamamış , faiz geliride düşük kalmış , hani para yetiştiremiyoruz diyorlardı patronlar , bedelli ne olacak şimdi bununda bir esprisi kalmadı faiz yükselecek büyük ihtimalle buda infoyu çok kötü etkiler kredili işlemlerden dolayı , çünkü kırılgan bir yapısı var ismen gibi değil , ben sürekli trade yapıyordum bunu ismenle ama riskli olur artık buda , bedellide patron şirketi bu maaşlara felen gider diye korkuyorum giderleri çok bunun , tahtası sığdı onun için yüksek fk ile gidiyordu şimdi bedelli sonrası hisse bollaşacak yüksek fk hayal bunda artık , bence 5 seviyesi fiyat makul bir seviye hisse için ,
    Hala çene çalıyor bura nere 22 lira nere yok 50

Rakkas çıktı meydane ayy ayy ayy sezen ne güzel demis

4.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Gereksiz 3-5 kuruş nilkizde gelmiş , iti an sopayı hazırla misali sopa hazır nilkiz 😂😂😂

5.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Rakkas çıktı meydane ayy ayy ayy sezen ne güzel demis
    Senin gibi köçekler için iyi bir şarkı , nilkiz teyze 😂😂😂😂😂 ,

6.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Çene çalmak senin işin köçek nilkiz 😂😂 , ismende 7 aydır hisse 3 lira olacak diye etek giymediğin kaldıydı şimdide ismen neden 10 TL olmuyor diye etek giydiğin söyleniyor , dalavereci nilkiz ,aslında senin gibi değersizle muhatap olmamak lazım ama ismendd olduğu gibi burda da sana meydanı boş bırakmamak için haddini bildirmek gerekiyor , hadi köçek

7. 3-5 kuruş nilkiz bir de utanmadan başka bir forumda ismen maliyetim 4,85 yazmış hani 2 senedir ismendeydin hani temettülerle maliyetimi çok düşürdüm diyordun , 2 senedir ismende olanın maliyeti 4,85 mi olur , biz ismen forumunda hissenin hak ettiği yeri bulması için çabalarken sen milletle o beyinciğinle dalga geçiyordun, 2 haneli hedef fiyat verirken millete hayalperest diyordun ( gerçi şimdide sen kendin hisse niye çift hane ye gelmedi diye forumda veryansın ediyorsun ����) bizim yorumlarımızı dikkate alıp 6-7 ayda ismen hissesi almışsın aferin maliyetini 4,85 olmuş , hisseyi kötülemenin nedeni anlaşıldı şimdi hisse toplamakmış 20.000 lot , ben hisse ile ilgili olumsuz yazarsam o tekrar tekrar marifet gibi gönderdiğiniz mesajlar var ya ben gerçekleri yazarım gerçekleşir hisse 5 leri görecek dedim 6,04 ile dip yaptı mantık onu gerektiriyordu çünkü , 2.çeyrek ile ilgili görüşüm olumsuzdu ama sonradan gelişen olaylar hacim artısı komisyon oranı artışı vb görüşümü destekledi 3 .çeyrekten itibaren pozitif , sen ve bir de yamağın var ismi lazım değil baş harfi Q , işkembeden boş boş sallarsınız 3 olacak dediğin ismen 3 oldumu hiç ���� bak 4,85 ismen maliyetin var , 1.000 lot hissenle laga luga laf kalabalığı yapma , söylediğin o portföy varya bence ??? hepsini aktar infoyada burda konuşmaya yüzün olsun 1.000 lotla beni taciz ederek reklamını yapmaya çalışma , lafa bak 1.000 lotu orta vadede çok yüksek bir kazanç için infoda tutuyorum söylemiş ya harbi komiksin sen ya �������� iyi eğlence oluyorsun bana ,

1 e 1.5 dan sonra ismenle 1 e bir Olacağını söylemiştim oradan yeniden alış girerim

Sayfa 203/555 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •