Sayfa 22/555 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 169 - 176 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by mahooni Yazıyı Oku
    O kadar alim gücünüz varsa tahtayi siz yapin neden spegin keyfine birakiyorsunuz ki hayret birşey hayret bir durum yok o kadar aldim bu kadar daha alacam
    Hissede isen sessizce olacakları seyret bana sataşma. Değilse zaten çekgit kendi hissenin forumuna yaz.

2. ICB deki adam, dipdeki hisseye açık yapıyorun. 1.45 ortalama ile yaptığın 45.000 lot açığı 1.60 dan aldırırlar sana, akıllı ol.

3.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Hissede isen sessizce olacakları seyret bana sataşma. Değilse zaten çekgit kendi hissenin forumuna yaz.
    Ben izleyiciyim takipteyim aslinda , yorumlara ondan bakıyorum suan elimde var info az miktar

4.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    ICB deki adam, dipdeki hisseye açık yapıyorun. 1.45 ortalama ile yaptığın 45.000 lot açığı 1.60 dan aldırırlar sana, akıllı ol.
    Insallah 5 ten 10 dan aldirirlar bence

5. Bulgaristan daki şirket alim satim yapmaya başlasın hele

6. Bugün şirketi aradim bulgaristan daki açılacak şirket kurulum aşamasında daha hizmet veremeye başlamamış ...ayni buradaki gibi aracı kurum açacaklar

7.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    ICB deki adam, dipdeki hisseye açık yapıyorun. 1.45 ortalama ile yaptığın 45.000 lot açığı 1.60 dan aldırırlar sana, akıllı ol.
    Aşağılardan yerine koyabilir. Çünkü bu densizler bizim elimizdekileri bezdirip almak için 1, 39 a kadar ağır ağır düşürebilirler. Ben her 1 kademe düştüğünde alıyorum ki artık geri adım olmadığını görsünler. Artık o bizi değil de biz onu bezdirirsek yolumuz açılmış olacak. Ytd

8. Ensesi kalın biri gelir, alır götürürü hisseyi, ICB'deki arkadaş'ta gider C grubu kağıtta evcilik oynar artık.

Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Aşağılardan yerine koyabilir. Çünkü bu densizler bizim elimizdekileri bezdirip almak için 1, 39 a kadar ağır ağır düşürebilirler. Ben her 1 kademe düştüğünde alıyorum ki artık geri adım olmadığını görsünler. Artık o bizi değil de biz onu bezdirirsek yolumuz açılmış olacak. Ytd

Sayfa 22/555 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •