Sayfa 222/555 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. 3 günde mahvettiler tahtayı şaka gibi

2. 19 ekimde şirket koordinatörü ilgili fotoğrafta 1.126 ,665 lotunun borsada işlem gören tipe dönüştürmüş ben de buradan şunu anlıyorum bu kişi satış yapmış olabilir. Şu ana kadar satışı ile ilgili kap haberi gelmedi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. şirket mi battı ne oldu... olan birilerini yine zengin olması

4.  Alıntı Originally Posted by hsynbzkrt92 Yazıyı Oku

19 ekimde şirket koordinatörü ilgili fotoğrafta 1.126 ,665 lotunun borsada işlem gören tipe dönüştürmüş ben de buradan şunu anlıyorum bu kişi satış yapmış olabilir. Şu ana kadar satışı ile ilgili kap haberi gelmedi.

1.126 adet lot hocam bu. Milyon değil ki

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

5. Evet hocam küçük bir miktar. Peki Şirketten diğer alım yapanlar şirket CEO’su ve diğer görevliler Tamer Akbal vs. satım yapsalardı bunu kapa bildirmek zorunda değiller miydi?

6.  Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    Sayın nilkiz sisteminiz ilginç şekilde çalışıyor. Ne oluyor ediyor info illa işmen’le eşitleniyor sonra 1,5 işmen oluyor sonra yine eşitleniyor. Bu kaçıncı oldu sayamadım. Çok ilginç.

Yalnız şöyle bir durum var hissenin fiyatına bakanlar “aaa bu hisse uçmuş” diyebilir
    Lakin, piyasa değerine baktığımda hala kelepir olduğunu düşünüyorum.
    Özellikle de beklediğim karlar gelecek olursa.
    Hacim ortalamalarını geçen Twitter’da paylaşmıştım. Görmeyenler için burada da paylaşayım:

https://twitter.com/hilmibozdag_/sta...439728130?s=21

Şimdi bu büyümeye verilen piyasa değeri osmen kadar olacaksa bence burada bir fırsat var. Tabi görebilene...

Bu arada info ile ilgili en önemli şikayetlerden biri info mobil uygulamasının kötü olması konusundaydı. Bildiğiniz üzere patronumuz aynı zamanda ideal uygulamasının ve Fintables sitesinin de sahibi/ortağı. Kasım ayında fintables ekibinin hazırladığı info’nun yeni mobil uygulaması yayınlanacak.
    Betasını gördüm ve çok beğendim. Bence piyasadaki en iyi mobil uygulama olacak.
    Bugün malum Bodrum şubesinin izni çıktı.
    Hacimler zaten süper gidiyor. Muhtemelen ortalama komisyon oranları da artıyor. Laf aramızda yeni gelen ky’lere 10.000’de 7-8 oranı uygulanıyor.
    Artık hacimlerde Gedik daimi olarak geçildi. Banka olmayan aracı kurum olarak 1 numara olundu.
    Bedelli sonrası sıfır maliyetle o para kredi olarak kullandırılacak.
    Belki yakında ABD piyasalarına işlem yapma olayına başlanacak. ($ bazlı komisyon ile)
    Yani
    Şirket her türden büyümeyi şu an yaşıyor. Yaşamaya devam edecek.

Bu ortamda hisse fiyatındaki volatilite info ortaklarını aldatmamalı.
    Aslolan olması gereken piyasa değeridir.
    Can alıcı soru şu:
    Bu şirketin piyasa değeri ne olmalı?

Veya siz bu şirketin sahibi olsanız şirketinizi kaçtan satardınız?

Saygılarımla...

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

7. Gerçekten akıl tutulması yaşanıyor. Hisse bedelli endeksine dahil edilmiş katmer ve diğer batıklar ne hareket ediyorsa onlara uyuyor.
    Bir an önce bitsin şu bedelli işi de bizi bi salın artık yahu...
    Neyse sabır...
    Az kaldı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

8. Şirketin yapısında sıkıntı olmadigi sürece beklemeye devam derim ben hacimlerde güzel gidiyor şimdilik

Sayfa 222/555 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •