Sayfa 224/555 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by hsynbzkrt92 Yazıyı Oku
    Bizim bilmediğimiz piyasa oyuncularının bildiği ne var gerçekten merak ediyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hiçbir şey yok. Vakıf, ziraat falan satıyor. İnfo alıyor. Takas analizine inanan biri değilim lakin bu düşüş tamamen bedelli endeksine bağlı bir düşüş. Saçma sapan insanların saçma sapan satışları...
    Pazartesi katmer veya ittifak tavanlarsa biz de tavanlarız. Ama bu da çok saçma. Ama gerçek bu.
    Umarım bu akşam bilanço gelir.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

2. Ben de takas analizinden anlamıyorum hocam. Dediğiniz gibi takasta Vakıf ve ziraat satıcıysa bunlar panik satışı yapan küçük yatırımcı olabilir. Yoksa biz şirketin değerine yatırım yapıyoruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

trend destegine kadar geri çekilme kaçınılmaz oldu sanirim.10.50 seviyesi ayni zamanda iyi bir destek noktasi !

oralardan bir tepki gelirse 12-13 bandina biraktiğı gap'ı kapatmaya gidebilir

bakalim neler olacak ama hakkimizda hayirlisi

4.  Alıntı Originally Posted by Berkshire Hathaway Yazıyı Oku
    Bu hafta bu kağıdı bedelli ayağına basarak milletin malını alanlara inat bugün arabamı satıp da ekleme yaptım. Her yere şube açacak, hacimde türkiyenin en büyük ilk 5 kurumu arasına oturacak ama bedelli ayağına basacaklar öyle mi? Onlarınki inatsa benimki de inat.
    👏👏👏 tebrikler dostum yorum için, bu şirket her çeyrek artık 30 milyon TL net karı yapabilecek seviyeye geldi , hacimler böyle güzel artarken , komisyon oranları iyi artarken şirket şubeleşirken , kasada artık nakit birikmeye başlamışken bu şirketin piyasa değeri 300 milyonlarda olacak ha buna ancak 😂😂😂😂 , herkes eline hesap makinesini alsın herşey belli sağolsun monaroza dostum hergün yayınlıyor bütün bilgiler net ve açık tahmini komisyon oranlarıda belli bir hesaplasın herkes önümüzdeki 4 çeyrek kar nereye gelecek 1 çeyrek geçti önümüzde 4.çeyrek ve 2021 1 ve 2.çeyrek var hisse 2021 ağustosta tahmini fiyat ne olur bir hesaplayın , onun için bu hareketlere takılmayın tamamen bedelcileri dökmeye dönük abuk sabuk hareketler , daha öncedende yapmadılar mı , 8 den 6’ya , 12 den 9’a , şimdide 15 ten 11 e , bu kadar büyütmeyin hareketleri , bedellinin onaylanmanasına da bu hafta çok sevindim haftaya mali tablo gelir , o zaman herşey farklı olacak , zaten haftaya perşembe tatil sonraki haftaya kalır bedelli haberi bekleyenler için ,

5. Hacim tarafındada bist çok daha fazla artıyor buda çok iyi komisyon oranı için , hisseyle ilgili tek bir eksik var oda temettü , bir de temettü verirse

16.39 zirve noktasindan 11.50'ye geldi ! muhtemelen 10.50 olacak !

kabataslak 6 lira geri gelmis olacak ki 1/3 piyasa degeri erimis olacak

dususu fazla abartti gibi

7.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Bu kadar düşecek ne var anlamış değilim bu şirket bedelli yapmasa da farketmez şirket zaten şuan çok güzel hacimler yapıp kasaya para koyuyor. Diğer şirketler zararda bunu azaltmak işlerini düzeltmek için bedelli yapıyorlar. İnfonun işleri düzgün hatta yetişemediği için bedelli yapıyor olmasada olur bence. Çünkü şirket hacimlerde seviye atladı. Bizi diğer şirketler ile aynı kefeye koymaları mantıksız ayrıca bu sene borsaya yeni gelen yatırımcılar çok fazla arttı. İnfo şube açıyor büyüyor hacimlerini payını arttırıyor. İşler yolunda tek sorun bukadar soluksuz niye düşüyor. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hocam ıyıde cıkmıstı duzeltme oldu dıyelım ama abarttı bıraz pazartesı doner bence artık bedellılere uydu hacımler böyle devam etsın yeter bıze

8. Böyle saçma sapan düşüşlerin geri dönüşüde çok sert oluyor , 6-7 ay sonrada hisseyi çok yüksek bir fiyatta görürsek şaşırmamak lazım

Sayfa 224/555 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •