Sayfa 253/555 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Borsa İstanbul'da yerli yatırımcı sayısı rekor tazeledi

Yerli*yatırımcının*Borsa*İstanbul'a ilgisi hız kesmeden devam ederken, ekimde 121 bin 814 artan yerli yatırımcı sayısı, aylık bazda Borsa İstanbul tarihindeki en yüksek artışa işaret etti.

Gelenler hep züğürt herhalde. Hacimlerde bu sayilara paralel bir artış yok şimdilik

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu haberler beni korkutuyor,

bana 2000'lerin başında çöküşten hemen önceki brokerlara telefon açıp "tavan olmayan ne varsa ondan al" dönemini hatırlatıyor.

bir tek ben mi böyle düşünüyorum arkadaşlar..

is the average of five people around the human..

2.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Bu haberler beni korkutuyor,

bana 2000'lerin başında çöküşten hemen önceki brokerlara telefon açıp "tavan olmayan ne varsa ondan al" dönemini hatırlatıyor.

bir tek ben mi böyle düşünüyorum arkadaşlar..

is the average of five people around the human..
    O zaman ki ile çok önemli bir fark var bence. Borsa 1999 da %600 yükselmiş ve çok pahalı bir hale gelmiş ve 2000 de bunun duzeltmesini yapmış diyebiliriz. (2000 krizide sebep tabiki)

Şuanda küçük hisseleri bir kenara bırakırsak ucuz hatta cok ucuz bir borsamız var.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne yazıkki dolar bazlı diplerde bir borsamız var. Bu şirketij bedelliden sonraki 4 çeyrek 100 milyonu grçmesi ile yeni bir defter açılacaktır. Asla bedelliye ihtiysç duymayacak. Büyüyüp gidecektir

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    O zaman ki ile çok önemli bir fark var bence. Borsa 1999 da %600 yükselmiş ve çok pahalı bir hale gelmiş ve 2000 de bunun duzeltmesini yapmış diyebiliriz. (2000 krizide sebep tabiki)

Şuanda küçük hisseleri bir kenara bırakırsak ucuz hatta cok ucuz bir borsamız var.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aynen katılıyorum. özellikle dolar bazında çok ucuz olan sürdürülebilir kar eden ve karı artan F/k'sı 10 ve altında olan epey hisse var.
    ssss

5. Bu hafta bedelli hareketini yapmadığımıza göre yarın büyük ihtimalle bedelli onayı gelir

6. SPK bülteninde kiler gyonun bedelli sermaye artırımı onayı gelmiş. Biz haftaya kaldık heralde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by hsynbzkrt92 Yazıyı Oku
    SPK bülteninde kiler gyonun bedelli sermaye artırımı onayı gelmiş. Biz haftaya kaldık heralde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    abversın ne kadar yesıl sermaye varsa onaylandı bunun yok ıptal edıldı galıba ıptal edıldı haberı yarın sabah gelsın kurtulalım bu işten

8. Yarın şirket kursam, sonra halka arz etsem, sonra bedelli başvurusu yapsam tahmini infonun bedellisinden önce sonuçlanır

Sayfa 253/555 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •