Sayfa 254/555 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. spk ya buradan ağır hakaret edeceğim zor duruyorum

2. İnfo yöneticileri bedelli onayının geç gelmesi ihtimalini düşünüp borçlanma tavanının yükseltilmesi için spk ya başvuru yaptılar bir iki gün önce. Peki kaçtan kaça çıkacak 100 milyondan 150 milyona yani fark 50 milyon TL. Peki bedelliden şirket kasasına ne kadar girecek 50 milyon TL. Yani şirket ben 50 milyon bono ihrac ederim, bedelli onaylanınca gelen parayla öderim diyerek bedelli gecikmesine karşı hamle yaparak doğru yapmış oluyor. Başvuruyu görünce bedelli olacak niye böyle birşey yaptılar diye düşünmüştüm ama şuan bana da mantıklı geldi bedelli gecikince. Bu başvuru sonucu çabuk gelebilir ve bedelli gelene kadar aynı işlevi görür diye düşünüyorum.Dün klgyo tavandı bugünde %6 demekki onay geleceğini anlayanlar oldu ve bugün onayı geldi spk bülteninde. Ayrıca fazla bedelli başvurusu kalmadı bizden sonra başvuranların çoğu onaylandı gitgide yaklaşıyor onay tarihi diye düşünüyorum. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yönetim akıllı gerçekten
     Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    İnfo yöneticileri bedelli onayının geç gelmesi ihtimalini düşünüp borçlanma tavanının yükseltilmesi için spk ya başvuru yaptılar bir iki gün önce. Peki kaçtan kaça çıkacak 100 milyondan 150 milyona yani fark 50 milyon TL. Peki bedelliden şirket kasasına ne kadar girecek 50 milyon TL. Yani şirket ben 50 milyon bono ihrac ederim, bedelli onaylanınca gelen parayla öderim diyerek bedelli gecikmesine karşı hamle yaparak doğru yapmış oluyor. Başvuruyu görünce bedelli olacak niye böyle birşey yaptılar diye düşünmüştüm ama şuan bana da mantıklı geldi bedelli gecikince. Bu başvuru sonucu çabuk gelebilir ve bedelli gelene kadar aynı işlevi görür diye düşünüyorum.Ayrıca fazla bedelli başvurusu kalmadı bizden sonra başvuranların çoğu onaylandı gitgide yaklaşıyor mecburen onay tarihi.Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-T720 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Merhaba arkadaşlar

Bedelli de herhangi bir sıkıntı olabilir mi, bu kadar geçikmesi anormal değil mi, düzeltmeden sonra bile 1.5 ay oldu

Yatırım tavsiyesi değildir

Rezillik valla

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Rezillik valla
    rezillikte sınır yok, spk illa kendisine düz gidilsin istiyor

hayir yine başa döneriz

Paraya şiddetle ihtiyacı olan, adamakıllı kullanacak şirkete yapılan resmen zulden başka bişey değil. Bu spk en dandik şirketleri onaylarsın. Bu yaptığın ne !!!!

15 kasım kesin son mu?

Sayfa 254/555 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •