Sayfa 279/555 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Önceki onaylanan bedelliler , katmerci akp nin adamı , ittifak akp nin adamı , petkim akp nin adamı socarın ,
    kiler , ihlas gm hepsi akp'nin adamlari zaten !

ancak biraz ertelerler ! bu kadar stres yapmaya gerek yok

yil sonu 50 alti kar olmasin yeter ! heleki 55-60 olsa kim takar spk'yi

panik yapip forumlarda da yazinca adamlar burdan nemalaniyor, yukaridan verip asagidan aliyorlar bugun panikcilerin mallarini asagidan yine alirlar.

bakalim nasil acacak, asagi geldiginde alim firsati oluyor bana da artik. 2-3 bin lot ekleme yapiyorum ! yola devam

elbet bu devran bitecek belki dün bitmedi ama cok suresi kalmadi.

bitse kurtulsak ve onumuze baksak

yatırım tavsiyesi degildir

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    kiler , ihlas gm hepsi akp'nin adamlari zaten !

ancak biraz ertelerler ! bu kadar stres yapmaya gerek yok

yil sonu 50 alti kar olmasin yeter ! heleki 55-60 olsa kim takar spk'yi

panik yapip forumlarda da yazinca adamlar burdan nemalaniyor, yukaridan verip asagidan aliyorlar bugun panikcilerin mallarini asagidan yine alirlar.

bakalim nasil acacak, asagi geldiginde alim firsati oluyor bana da artik. 2-3 bin lot ekleme yapiyorum ! yola devam

elbet bu devran bitecek belki dün bitmedi ama cok suresi kalmadi.

bitse kurtulsak ve onumuze baksak

Hocam bende depodaki bazuka mermilerini çıkardım. Azar azar 3 4 haftalık sıkacağım bazukaları. Sibel gökalp 18 milyon tl vermiş rüçhan alacam demişse bi bildiği vardır. Yeterki kar her çeyrek fazla değil %10 ile %20 arası artsın. Sonuçta iyi transferler yaptılar başka aracı kurumlardan. Hacimleride maşallah, özel aracı kurumların banka hariç en büyüğü olmalarına oynuyorum. Tutarsa ihya eder, ama tutması için gerekcelerimiz var

Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Önceki onaylanan bedelliler , katmerci akp nin adamı , ittifak akp nin adamı , petkim akp nin adamı socarın , ��
    Carrefoursa, arkalarındakinin yumurtaları devasal büyük. Onu da tez elden onayladılar. Kimse carrefoura gitmiyor be!

Kiler gyo u unuttun hocam. Adam marketcilikten gelmiş. Bildiğin mahalle arası market. Yüzde 400 bedelli bedir anam? Onu bile onayladılar, bunu onaylamadılar. Onaylamayın, spek basarsa bassın, bazukalar hazır.

Beyler monazora vardı. Günlük ne kadar para kazandı diye hesap yapardı. Gitti mi kendisi? Mesela dün ne kazandı ort hacimle gelirleri ne kadardı? Hacim gene maşallahdı.acaba oranımız ne? İşmenin yarısı hacimimiz var ama ort komisyon oranımız hala on binde 1.3 mü? Twitterde barış yılmaz bey işmen onbinde 3.2 alıyor işmeni, infoyu onbinde 1.3. biraz artmadı mı acaba?

6. Kiler gyo bedelli onayı 496 milyon TL , karı ise 20 milyon galiba bedelli bunun için hayati ölüm kalım meselesi bu karla bu bedelli parasını 20-25 senede çıkarır , info kar 34 , büyük ihtimalle son çeyrek 25-30 , bedelli parası 60 milyon , bedelli gelse ne gelmese ne bu bedelli saçmalığı ile hissenin ağzına ediyorlar sanki bedelli açıklanınca çok yükseldi , komedi valla 😂

sadece dun 5.7 milyar islem hacmi yapmis %1.5 dan baz alsak 855 bin lira kredi o bu su ivir zivir 1 gunluk komisyon gelir 1 milyon TL

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sadece dun 5.7 milyar islem hacmi yapmis %1.5 dan baz alsak 855 bin lira kredi o bu su ivir zivir 1 gunluk komisyon gelir 1 milyon TL

1 milyona Allah bereket versin. Manyak bir rakam. Beyler bu arada spek bin bin 2 bin 2 bin döşedi. Alıcı tarafı. Alıcı taraf ise 1 er lot. Kendisi için çok güzel bir gün

Sayfa 279/555 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •