Special Days Image
Sayfa 305/555 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

Yüzde 4.5 eksi ile harika devam ediyor.çulsuzlar satıyor demekki, para koyacaklar ya

2. Sabah info günlük bültene bakmıştım sermaye arttırım haberleri kısmında üç tane bedelli yapacağım diyen firma vardı bir bakayım dedim glryh atlas mtryo üçüde tavan olmuş. Bir tane de bedellisi ret olan vardı etyat oda - 3 şuan.Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Satanların bildiği ama bizim bilmediğimiz bir şey mi var diye düşündürüyor insanı

CPH1979 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by carli Yazıyı Oku
    Satanların bildiği ama bizim bilmediğimiz bir şey mi var diye düşündürüyor insanı

Hiç bişey yok emin olun. Bedelli bir an önce bitmeli. Rüçhan pazarı o bu vs. Sonra bilançoları bekleyeceğiz bu kadar. Su akar yolunu bulur

5. Ya tabi ki olabilir. 10 liraya da ceker belki tahta sığ. Ben alırım düştükçe o ayrı 1000 1000 gönderiyorum emirleri keyfi bilir verirse sildiğimiz yok alırsak sattığımız yok ne güzel işte
     Alıntı Originally Posted by carli Yazıyı Oku
    Satanların bildiği ama bizim bilmediğimiz bir şey mi var diye düşündürüyor insanı

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Panik olmasın rahat olsun mal taşımak istemeyen bize versin taşırız problem yok

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Panik olmasın rahat olsun mal taşımak istemeyen bize versin taşırız problem yok

aynen guzelce alislarimi alt kademelere girdim bende vermek isterse aliciyiz

acelemiz de yok

yatırım tavsiyesi degildir

8. Bu neyin algısı anlayamadım. Şimdi şirket geçen seneye göre çeyrek lik karlarını katlayarak artırmış işlerini daha çok büyütmek için sermayeyi artırmak istiyor üstelik patron satılmayan payların hepsini ben alacağım diyor. Ama tabi mal kapmak için algı gerekiyor.. Ben şahsen şirkete güveniyorum.. Yaklaşık 5 aydır beklediğim gibi beklemeye devam edeceğim.. Bedelliye de katılacağım.. Hakkımızda hayırlısı olsun..

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 305/555 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •