Sayfa 325/555 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    https://docs.google.com/spreadsheets...#gid=764702861

İnfo hacim excelimi Google e tablolara yükledim. Herkese açık yaptım. Dileyen anlık durumu görebilir hatta o günkü hacim verileri eğer eklenmemişse ekleyebilir.
    Twitter’da paylaşmıştım burada da paylaşayım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    emeginiz icin tskler sn. monaroza

2. İnfo Yatirim Genel Müdürü Mehmet AŞÇIOĞLU'NUN 23 kasim yayini.20. dakikadan sonrasini izlemenizi tavsiye ederim.
    https://youtu.be/YueoHJaMhJk

3.  Alıntı Originally Posted by hasboy Yazıyı Oku
    İnfo Yatirim Genel Müdürü Mehmet AŞÇIOĞLU'NUN 23 kasim yayini.20. dakikadan sonrasini izlemenizi tavsiye ederim.
    https://youtu.be/YueoHJaMhJk
    Sayın hasboy teşekkürler çok şahane güzel bilgiler var 20-27 dakika arasını bütün info yatırımcılarının kesinlikle dinlemesi lazım.Şirketin hedefi büyük anlaşılan genel müdürün söylediklerinden bu çıkıyor.
    Bu arada Barış bey rüçhan ların parasını ödeyip hisseye dönüştürenlerin parasının şirkete gittiğini söyledi sormuştum sağolsun aracı kurum alanında kendisi en çok emeği paylaşımı bilgisi olan kişidir. Yani şirket 8 aralığa kadar beklemeyecek anlaşılan buda ayrı güzel bir gelişme. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Hocam emeğinize sağlık, harika bir çalışma.. 12 gündür devam eden bu ortalama üstü hacim devam eder umarım
    Aslında evet güzel ama 19 kasım coşkuda işmen 15 milyarı devirdi biz 7 milyar. Dün işmen 12.9 milyar iken biz 5.7 milyar. 6 yı devirmeli idi
    Bu arada likitide <7.5 öğrendim. 1 milyon tl ile kağıdın yüzde 7.5 marjla hareket etmesi demekmiş. Oynaklık limiti verhasıl. Artık bitti diye düşünüyorum. Da ne zaman çıkar brütten bilmiyorum

5.  Alıntı Originally Posted by coltra Yazıyı Oku
    Fiyattan kastınız nedir bilmiyorum ancak eldeki rüçhan kuponları gidip yerine 1,96 katı kadar normal hisse gelecek hesaba.
    syncelik hocam talep edilirse erkenden dönüşüm yapılabiliyor.

Hocam bu bilgiyi bilmiyordum ondan dolayi sormustum. Tesekkurler.

6. Bedelli ellerinde patlayacak bunların gelenin eline ver ver nereye kadar Rüçhan düşürmek için ayrı bir çaba

7. Info ölüyü diriyiyi sekti gözü bana dikti bu günde yeşil kapatmaz isen başında paralansin bedelli senin

Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    Info ölüyü diriyiyi sekti gözü bana dikti bu günde yeşil kapatmaz isen başında paralansin bedelli senin
    Valla umutsuz vaka gibi. Sanki milyon lotlar var her kademede. Kağıt yapacağını yaptı realize ediliyor, olay bu. Gitmesi için bir sebep yok normal şartlarda. Ha giden nasıl gidiyor, valla bilmiyorum kağıt toplanmışlar gidiyor, bu meçhul

Sayfa 325/555 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •