Sayfa 347/555 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

gedik net kar/ komisyon% 90 lara ulaşmış vaziyette. hesaplamalarıma göre bir şirket +-%10 300 m özsermayeye ulaşınca komisyon direk kar olarak kalıyor. bu işmende de böyle olmuş. ama bizim şöyle bir avantajımız var bu adamların komisyon yüzde çalışmaları bizim 2 3 katımız. yani bizim özkaynaklar 300 m olmadan komisyon geliri bırakacak potansiyele erişecektir. bununda gelecek bedelli ile ve 4.q kar ile artı bilemediniz 2021 ilk 2q. kar rakamları özsermayeye eklenince komisyon gelirleri kadar net kar bırakacağını tahmin ediyorum.
    ayrıca;
    FTECH LABS BİLİŞİM A.Ş.Ftech Labs Bilişim A.Ş. 22 Ağustos 2017’de Yıldız Teknik Üniversitesi İkitelli Teknopark binasında kurulmuştur. Ftech, finansal teknolojiler alanında ve özellikle de FX ve Borsa alanında yazılım geliştirme faaliyeti gerçekleştirmektedir
    hedef girişimin bir ortaklığı, müdür high frequency diye boşuna demedi, ya yazdırdırlar yüksek frekansı yada daha gelişmişi için çalışıyorlar. adam gibi bir high frequence tutarsa hacime 2 b olmak üzere 5 b bile etki edebilir extra. yapı kredi ve bofa da görüyoruz robotları. yerli ve milli bir robot söylentisi de var. bunlar boşuna söylenmedi ortaklar. sonuçta bir aracı kurumuz ve bağlı olduğumuz kişilerin fx ve biste yönelik algoritmik program geliştiren bir şirkete ortaklar. ben hacimlerin artacağına inanıyorum.

ayrıca sermaye piyasalarımız burda durmayacaktır, hep diyorum para arzı paso artıyor, hayat paso pahalılaşıyor, nüfüs artıyor. günlük cashci infoda bundan nasiplenecektir.

3.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    ayrıca sermaye piyasalarımız burda durmayacaktır, hep diyorum para arzı paso artıyor, hayat paso pahalılaşıyor, nüfüs artıyor. günlük cashci infoda bundan nasiplenecektir.
    Mükemmel. Umudumuz o yönde.

4. Aracı kurum sektörünün en önemli özelliği ülkelerde kapanmalar olsa bile borsalar açık kalıyor bu konuda güvenli bir sektör ihracat ithalat alacak derdi yok parayıda peşin alıyor daha ne olsun. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yapi kredi, ismen ve info taşıyorum. Ykb biliyorsunuz en büyük araci kurum bankanın iştiraki banka da çok ucuz, ismen zaten malum, bu da pastadan pay alacaktır.

Bence borsada uçan hacimleri henüz kimse fiyatlamadı, 2020 4. Ceyrek ile bu fiyatlamalar da başlayacaktır önümüzdeki yıl borsada işlem yaptıran kurumlar için çok iyi bir yıl olabilir.
     Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    gedik net kar/ komisyon% 90 lara ulaşmış vaziyette. hesaplamalarıma göre bir şirket +-%10 300 m özsermayeye ulaşınca komisyon direk kar olarak kalıyor. bu işmende de böyle olmuş. ama bizim şöyle bir avantajımız var bu adamların komisyon yüzde çalışmaları bizim 2 3 katımız. yani bizim özkaynaklar 300 m olmadan komisyon geliri bırakacak potansiyele erişecektir. bununda gelecek bedelli ile ve 4.q kar ile artı bilemediniz 2021 ilk 2q. kar rakamları özsermayeye eklenince komisyon gelirleri kadar net kar bırakacağını tahmin ediyorum.
    ayrıca;
    FTECH LABS BİLİŞİM A.Ş.Ftech Labs Bilişim A.Ş. 22 Ağustos 2017â��de Yıldız Teknik Üniversitesi İkitelli Teknopark binasında kurulmuştur. Ftech, finansal teknolojiler alanında ve özellikle de FX ve Borsa alanında yazılım geliştirme faaliyeti gerçekleştirmektedir
    hedef girişimin bir ortaklığı, müdür high frequency diye boşuna demedi, ya yazdırdırlar yüksek frekansı yada daha gelişmişi için çalışıyorlar. adam gibi bir high frequence tutarsa hacime 2 b olmak üzere 5 b bile etki edebilir extra. yapı kredi ve bofa da görüyoruz robotları. yerli ve milli bir robot söylentisi de var. bunlar boşuna söylenmedi ortaklar. sonuçta bir aracı kurumuz ve bağlı olduğumuz kişilerin fx ve biste yönelik algoritmik program geliştiren bir şirkete ortaklar. ben hacimlerin artacağına inanıyorum.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Fiyatlamadi derken grafiklere bakınız

Info 2019 bu ay 90 Kr
    İsmen 3.56

Ekstra fiyatlama diğer hisselere göre mesala sinayi daha fazla prim uretir derseniz amenna yeni alanlar için yazdim

8. Ben 4. Çeyreğin ikinci yarısındaki “muhteşem” komisyonları kimsenin tahmin edipte fiyatlama yaptığını zannetmiyorum, grafiğe bakın demek alakasız, heleki önceki 2 hafta muhteşem haftalar diyebiliriz..

Sayfa 347/555 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •