Sayfa 355/555 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. İnfo yatırımın bono ihraç tavanının 150 milyona çıkarılması için yaptığı başvuru bugünkü spk bülteninde onaylanmıştır.Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yarın da en az %4-5 açılış yaparsa ve altına salmazsa çok güzel yerlere yelken acarız diye bi düşüncem var

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Önümüzdeki 6 aylık bilançoda ismen le Info aynı fiyat hedefim var ikisindede uzun zamandır yatırımciyim biliyorsunuz biri büyüyen biri piyasanın devi 18 lira hedefle ikisinide tutuyorum

Bir ralli bekliyorum endekste bu işlem hacimlerini daha da artıracaktır sonrası çöküş takke düştü kel gözüktü hesabı burada testere yapıp son dokulenleri alıyorlar endekste

4.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    İnfo yatırımın bono ihraç tavanının 150 milyona çıkarılması için yaptığı başvuru bugünkü spk bülteninde onaylanmıştır.Ytd

Hayırlı olsun. Sermaye artirimina ek olarak bu onay çok güzel oldu. Artık musterilere kredi açamama sorunu olmaz sanırım.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by oguz90tr Yazıyı Oku
    ismen e mi geçiyorsun hocam ???
    Evet ama sakın burada beklenti bitti diye algılamayın... Tacirler deki fena tongaya düşürdü beni... İnfo da bundan sonra tacirleri iyi takip edin... Ben ismende 4.50 den 8.20 ye trader ederek tacirler ve Credit sayesinde iki kat para kazandım... Oyak ta bu döngünün içine girerse ismen deli aynı tayfanın buraya geldiğini söylemek zor olmaz )çok seviyorum bu speği anlayana büyük para kazandırıyor... Ama bugün çok acımasızdı... Sildi süpürdü)

6.  Alıntı Originally Posted by syncelik Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu gün BİST hacminde bir sıkıntımı var ınfonun bu günkü komisyon ve pazar paylarını paylaşabilirmisiniz
    Şimdiden teşekkürler
    ssss
    #info 03 Aralık 2020

Bist : 3.478 milyar ₺ (pay % 4,23)
    Viop : 1.522 milyar ₺ (pay % 5,13)
    Toplam 5.000 milyar ₺

4ç ortalamasının ~ % 4 üstü
    3ç ortalamasının ~ % 36 üstü
    2ç ortalamasının ~ % 87 üstü

Veriler Borsa İstanbul sitesinden alınmıştır.
    Hergün arkadaş paylaşıyor buradan alınmıştır.
    https://twitter.com/bemir03/status/1...424122382?s=19

7. Burada bulunan INFO yatırımcılarının hepsinin hisseyle ilgili farklı beklentileri var, bazı arkadaşlar karlarını gerçekleştirmişler, bu kişinin risk algısına, yatırım anlayışına göre değişir. Bu açıklamaların diğer yatırımcıların hisseyle ilgili düşüncelerini etkileyeceğini düşündüğümden bu yazıyı yazdım. Yatırım anlayışım şirketin gelecek çeyrekler karlılığı ve gelecek beklentileri devam ettiği sürece ortaklığım da sürecektir. İstatistikler gösteriyor ki sağa sola kıpraşanlar büyük balığı kaçırıyor. Diyeceğim bu arkadaşlar Trade ile daha çok kazanabilir, saygı duyarım. Ben bu işi beceremiyorum.

Alıntı Originally Posted by Keremece Yazıyı Oku
    Bugün beni silkelediler... Yüklü miktarda 4. 68 ortalamalı lotlarımı 5.45 ortalamayla kaptırdım. Tekrar gelicem tacirler... Rlc Tarila bol kazançlar ben ismen e gidiyorum yarın inş
    Sağol keremece. Bol kazançlar

Sayfa 355/555 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •