Special Days Image
Sayfa 403/555 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

Hedef finansal infodan temettü alabilecektir bu sayede. Aldığı temettüyü varsa grup şirketlerine direk enjekte edebilir, daha güçlü bir yapıda olur. Ee halka arz vs. Olursa da patron için tekrar ballı kaymak olur info devir Sn. Pembepanter haklı

Da. Çakıldı kaldı buralarda. Hacimlerde iyi kötü işmen 17.28 den bi tepki verdi, daha da verecek gibi de duruyor. Ama bu tam ölü.
    Ben kapta son çeyrek şube açma haberi duymadım. Finansal giderler çok artmayacaktır bence

3. Arkadaşlar size bir haber vermek istiyorum. Mobil uygulama aplikasyon işlemlerinin onayının geldiği ve hafta içinde uygulamanın başlayacağını info yatırım instgram canlı yayınında Genel Müd. Yrd Bülent Kırımlı tarafından açıklanmış bulunmaktadır. Tüm info yatırımcı dostlarımıza hayırlı olsun. İyi Akşamlar..

4.  Alıntı Originally Posted by sunal01 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar size bir haber vermek istiyorum. Mobil uygulama aplikasyon işlemlerinin onayının geldiği ve hafta içinde uygulamanın başlayacağını info yatırım instgram canlı yayınında Genel Müd. Yrd Bülent Kırımlı tarafından açıklanmış bulunmaktadır. Tüm info yatırımcı dostlarımıza hayırlı olsun. İyi Akşamlar..
    Sonunda, yeni uygulamamız hayırlı olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by sunal01 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar size bir haber vermek istiyorum. Mobil uygulama aplikasyon işlemlerinin onayının geldiği ve hafta içinde uygulamanın başlayacağını info yatırım instgram canlı yayınında Genel Müd. Yrd Bülent Kırımlı tarafından açıklanmış bulunmaktadır. Tüm info yatırımcı dostlarımıza hayırlı olsun. İyi Akşamlar..
    Güzel haber 👍

Hisse çok şıkıştı ; istedikleri malı toplayınca roket ; ama böyle toplanmaz aşağı kır paniklet topla tahtacı abi; lütfen böyle yap, lütfen 😁😁

6.  Alıntı Originally Posted by sunal01 Yazıyı Oku
    Bülent Kırımlı ile İnstagram canlı yayınını bulamadım hocam da bir bağlantı paylaşabilir misiniz? Bu gün Mert Yılmaz varmış.

7. Mert Yilmaz’ın proğramının son 10 dk bakın Program esnasında online izleyen Bülent Kırımlı Canlı yayında Mert Yılmaz’a Bilgi verdi.

8. İnfo yatırım Şampiyonlar ligi instgram canlı yayını

Sayfa 403/555 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •