Sayfa 425/555 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Yeni uygulamayı denedim aldım sattım beğendim. Tradingview ve fintablesle entegre olması çok güzel olmuş. Anlık grafik gosterge kullanabiliyorsun. Birden fazla liste olusturup takip edebiliyorsun. EFT islemi çok kolay. Mutlaka donütlerle daha da gelistireceklerdir. Sabah ilk açtigımda bugun piyasa beklentiniz ne diye 5 tane yüz karşıladı beni. Günluk Beklenti anketi yapiyorlarmış. En guzeli de her girişte sifre parola sormaması...

Komisyon da ilk islemimde binde 2 kesmisti. Kızmıştım o gunden sonra islem yapmamıstım. Bugün uygulama denerken gordum ki onbinde 6ya çekmişler. Hersey guzel olunca keyfim yerine geldi Kapanısta biraz daha info ekledim portfoye.

2. Ben de akşama doğru infotrade pro'dan teknik analiz ekranını açıp viop takip ettim, dakikalık, 5 dakikalık. Ama alış satışı eski uygulamadan yaptım. Topu topu 1 ay oldu hesap açalı, eski uygulamayı kullanalı,epey alışmışım. Umarım eski uygulamayı kaldırmazlar.

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Baskılanmaya devam, haydi bakalım nereye kadar hisse hisse fiyatı 4 aydır neredeyse aynı fiyatlarda. Aynı sektörden büyüme hızı daha düşük olan global ve osmenin yıllık getirileri infoyu geçmiş durumda

4.  Alıntı Originally Posted by hsynbzkrt92 Yazıyı Oku
    Baskılanmaya devam, haydi bakalım nereye kadar hisse hisse fiyatı 4 aydır neredeyse aynı fiyatlarda. Aynı sektörden büyüme hızı daha düşük olan global ve osmenin yıllık getirileri infoyu geçmiş durumda

Tahtanın sahibi şirketin sahibi zaten. Ondan habersiz kuş mu uçurabilirler.

Geçen Sibel gökalpın paylarını hedef girişime satmadan önceki baskıyı hatırlarsınız; Şirket yöneticisi dürüst olmalı.

Zaten bu sebeple bu şirkette uzun düşünmüyorum ben; Çünkü dürüst olduklarını düşünmüyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Tahtanın sahibi şirketin sahibi zaten. Ondan habersiz kuş mu uçurabilirler.

Geçen Sibel gökalpın paylarını hedef girişime satmadan önceki baskıyı hatırlarsınız; Şirket yöneticisi dürüst olmalı.

Zaten bu sebeple bu şirkette uzun düşünmüyorum ben; Çünkü dürüst olduklarını düşünmüyorum
    Katılıyorum hocam. Hisse fiyat hareketlerinden her şey belli oluyor. Zaten şirket sahiplerinin de borsada yaptıkları işlemlerle ilgili aldıkları cezalar mevcut, dileyen geçen burada paylaştığım Hedef finansal ihraççı raporundan bu bilgilere ulaşabilir. Namık beyin eşi Sibel hanıma paylarını devretmesinin sebebi de bu işlemler sonucunda olmuş zaten. Nitekim bunlar hoş şeyler değil, hisse çok hızlı yükseltilip aylarca baskılanıp yatırımcı bıktırıldıktan sonra tekrar hareket ettiriliyor. Dileğim şirketin tez zamanda kurumsallaşması

6. arkadaşlar olay çok basit; bu şirket sanayi şirketi değil;ekonomik göstergelerden etkilenmesi çok farklı...

bu şirketin elinde min 120 mio nakit var. 680-120 = 560 mio.. aslında biz 560 mio ödüyoruz şirketi alınca. Bu sene 150-160 mio kar hayal değil. Yahu gerçek fk sı 3,7 lerde...Alooooo dalga mı geçiyorsunuz???!!!

7.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    arkadaşlar olay çok basit; bu şirket sanayi şirketi değil;ekonomik göstergelerden etkilenmesi çok farklı...

bu şirketin elinde min 120 mio nakit var. 680-120 = 560 mio.. aslında biz 560 mio ödüyoruz şirketi alınca. Bu sene 150-160 mio kar hayal değil. Yahu gerçek fk sı 3,7 lerde...Alooooo dalga mı geçiyorsunuz???!!!
    Piyasada gerçek yatırımcıların bunun farkında olduğu gibi hisseyi yönlendiren kişi/kişiler de bunun farkında. Bekleyelim görelim. Tekkeyi bekleyerek çorbayı içebilecek miyiz?

8.  Alıntı Originally Posted by hsynbzkrt92 Yazıyı Oku
    Katılıyorum hocam. Hisse fiyat hareketlerinden her şey belli oluyor. Zaten şirket sahiplerinin de borsada yaptıkları işlemlerle ilgili aldıkları cezalar mevcut, dileyen geçen burada paylaştığım Hedef finansal ihraççı raporundan bu bilgilere ulaşabilir. Namık beyin eşi Sibel hanıma paylarını devretmesinin sebebi de bu işlemler sonucunda olmuş zaten. Nitekim bunlar hoş şeyler değil, hisse çok hızlı yükseltilip aylarca baskılanıp yatırımcı bıktırıldıktan sonra tekrar hareket ettiriliyor. Dileğim şirketin tez zamanda kurumsallaşması
    Valla hocam ben aleni adaletsizliğie, üç kağıda tahammül edemiyorum...göz göre göre 1 ay önce insider yaptılar(şahsi fikrimdir).. illa ıspat mı lazım.. bu memlekette koç dışında dürüst patron bumak çok zor. üzülüyorum bu ufak hesaplara.

kurumsallaşın be kardeşim. üç kuruşa tamah etmeyin.

Sayfa 425/555 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •