Sayfa 451/555 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Kivancmtl Yazıyı Oku
    inşallah info ile çılaşmışlardır. bu bizi ihya eder level atlarız. ancak ben gedik ile anlaşıldığını biliyorum umarım yanılırım.
    Gedik de hali hazırda yurt dışı piyasalar için işlem yapma sistemi var. bu birleşme ile gedik müşterileri tradinview e login olduktan sonra bir çok piyasada işlem yapabilecek diye biliyorum.
    dediğim gibi umarım yanılıyorumdur.
    Gedik ile anlaşıldığını biliyorum demişsiniz, bilginizin kaynağı var mıdır acaba? Kesin bir bilgi mi çıkarımınız mı anlayamadım. Hali hazırda infonun mobil uygulamasında TradingWiev grafiklerini kullandığını ve anlaşmalarının olduğunu tekrar hatırlatmak isterim.

Alıntı Originally Posted by hsynbzkrt92 Yazıyı Oku
    Gedik ile anlaşıldığını biliyorum demişsiniz, bilginizin kaynağı var mıdır acaba? Kesin bir bilgi mi çıkarımınız mı anlayamadım. Hali hazırda infonun mobil uygulamasında TradingWiev grafiklerini kullandığını ve anlaşmalarının olduğunu tekrar hatırlatmak isterim.
    tradingview grafikleri public tir isterseniz kendi websitenize sizde koyabilirsiniz. ben geçen hafta gedik yatırımdan yurt dışı piyasa işlemlerim hakkında destek almak için bir yetkili ile konuşurken o söylemişti. " Yurt dışı alış satış alt yapımızı değiştireceğiz daha güncel ve popüler bir altyapı ile hizmet vereceğiz bu tarz sorunlar olmayacak demişti" o an tabi anlayamamıştım. tradingview ile bir bağlantı kuramamıştım. Belki de gerçekten alt yapısını değiştiriyorlar bilemiyorum ama şimdi taşlar oturdu bende.

Dediğim gibi umarım yanılıyorumdur. Biz kazanalım biz gelişelim isterim.

3.  Alıntı Originally Posted by Kivancmtl Yazıyı Oku
    tradingview grafikleri public tir isterseniz kendi websitenize sizde koyabilirsiniz. ben geçen hafta gedik yatırımdan yurt dışı piyasa işlemlerim hakkında destek almak için bir yetkili ile konuşurken o söylemişti. " Yurt dışı alış satış alt yapımızı değiştireceğiz daha güncel ve popüler bir altyapı ile hizmet vereceğiz bu tarz sorunlar olmayacak demişti" o an tabi anlayamamıştım. tradingview ile bir bağlantı kuramamıştım. Belki de gerçekten alt yapısını değiştiriyorlar bilemiyorum ama şimdi taşlar oturdu bende.

Dediğim gibi umarım yanılıyorumdur. Biz kazanalım biz gelişelim isterim.
    Anladım, teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Yakında belli olur zaten, bekleyelim görelim.

4. Valla Songür ulus bey info yatırım tuzla şubesinin sahibidir.
    Onun yazdıklarına bakarsak info gibi. Bir de TradingView hesabı info mu diye yazanları likelamış.
    Önümüzdeki günlerde belli olur. Umarım info’dur.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

İnşallah infodur. Artık arayı kapatmamız lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Trad.view işbankası int. canlı borsa ile de entegre çalışıyor. Twitter gonderilerine de baktım tradview editoru ilgili haber twitinin altina hangi kurum yazmislarsa onu da like lamış.

Diger yandan Mert de Mine de soru ustune boyle birsey yok demedi, duyuracagiz dedi. Tradingviewın Araci kurum uzerinde baski olusmasin diye aciklamiyoruz ifadesinden de cikardığım bu durumu infodan baska bir kurum yasamadi en cok onlar cekti o yuzden tradingviewa aman erken duyurma ricasinda bulunacak tek kurum info. Digerleri olsa aninda duyurun derlerdi kendileri de duyururdu hemen. Hatirlayin bir heyecanla reklam amacli mobil uygulama yenilenecek duyurusu yaptiktan sonra herkes sık bogaz etmisti infodaki herkesi nerede kaldı diye, heryerde adamlari didikledik. Burda bile soylenenler olmustu.

7. İnşallah info değildir. Bu işin elektrik masrafı ve temsil ağırlama giderleri perişan eder infoda bizi.

8. Hisse sinyal diye bir uygulama çıkmış anlık fiyat vereceğim diyor ücretsiz algoritma hisse bulucu filan buda büyük ihtimal bir aracı kurum tarafından sağlanacak ama hangisi ? Tek kademe derinlik 40 TL borsa İstanbul borsa ya ilgi alaka artsın istiyorsa 15 dakika geç veri saçma.
    Son düzenleme : ukc; 14-02-2021 saat: 10:42.

Sayfa 451/555 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •