Sayfa 464/555 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Hocam karanlıktaki alımları kötü mü yorumluyorsunuz? Anlayamadım tam ne demek istediğinizi.. Eğer kötü yorumluyorsanız da sebebini yazarsanız sevinirim..
    Yok hayır. Niye olumsuz olsun. Dünkü yorumum aşağıda.

Kapanışta 2 kademe yukarı attı hiç olmadı bugün çok eksi kapatmadık buna şükür ne diyelim.

Bugünde aynısı oldu.
    Bugün bist pazar payı öğlene kadar epey yüksekti . Sonradan geriledi ama son günlerin üzerinde idi yinede. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Yok hayır. Niye olumsuz olsun. Dünkü yorumum aşağıda.

Kapanışta 2 kademe yukarı attı hiç olmadı bugün çok eksi kapatmadık buna şükür ne diyelim.

Bugünde aynısı oldu.
    Bugün bist pazar payı öğlene kadar epey yüksekti . Sonradan geriledi ama son günlerin üzerinde idi yinede. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eyvallah hocam teşekkür ederim, ben yanlış anlamışım.. Bu arada bence dip çalışması tamamlandı.. 1 hafta sonra ilk kez 7.68 iğnesini saymazsak PSAR al verdi ve düşen trendi kırdı diyebiliriz.. Bugün tahtadaki satış kademeleri baskısı bunu gösterdi..

Bist pazar payı olarak ise ismen/info takip ediyorum ben biliyorsunuz.. Bugün oran 8.29/4.73 ile 1.75 olarak gerçekleşti, gün geçtikçe düşmesini temenni ediyorum..

3. Teminat arttırım olayı VIOP tarafını sağlam bozdu. Umarım en kısa zamanda bunu çözerler. Tahminim SASA sözleşmelerinde batan çok oldu, başıma geldiğinden biliyorum VIOP bakiyesi sıfıra inince otomatik pozisyon kapatmıyor ve eksiye inmeye devam ediyor. Batanların bakiyesi eksiye geçip de tahsilatta sıkıntı yaşadılarsa böyle bir önlem alma yoluna gitmiş olabilirler diye düşünüyorum.

tebrikler hacimde subat ayinda info gedik menkulu gecmis gorunuyor

gedik 76.3 milyar
    info 77.05 milyar

banka disinda subatta info lider araci kurum olmus bir de marjlar duzelirse ?

5. Teminat arttırma olayını a1 capital de ziraat yatırım da yaptı.
    Burada kurum kendini koruyor. Aşırı volatil bir piyasada teminatlar sıfırlanır ve eksiye geçerse kabak şirketin başına patlar.
    Müşteride para yoksa al sana zarar.
    Ağustos’ta infoda başıma geldi benim. Sabahında aradılar apar topar.
    İnfo gibi özkaynağı sınırlı bir şirket için büyük risk.
    Viopta işlem yapan İçin hoş değil ama bir info yatırımcısı olarak şirketin böyle bir tedbir alması son derece doğru.
    Aksi durumda bilanço geldiğinde bu sefer bu görev zararı nasıl olur diye isyan edecektik

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

6.  Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    Teminat arttırma olayını a1 capital de ziraat yatırım da yaptı.
    Burada kurum kendini koruyor. Aşırı volatil bir piyasada teminatlar sıfırlanır ve eksiye geçerse kabak şirketin başına patlar.
    Müşteride para yoksa al sana zarar.
    Ağustos’ta infoda başıma geldi benim. Sabahında aradılar apar topar.
    İnfo gibi özkaynağı sınırlı bir şirket için büyük risk.
    Viopta işlem yapan İçin hoş değil ama bir info yatırımcısı olarak şirketin böyle bir tedbir alması son derece doğru.
    Aksi durumda bilanço geldiğinde bu sefer bu görev zararı nasıl olur diye isyan edecektik

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sayın monaroza teminatları %50 artırım tedbirini almak tabiki aracı kurumun insiyatifindeki bir konudur, hem kendini hem de müşterisini korumak amacıyla bu tür adımlar atabilir atmalıdır da. Fakat burdaki sorun/eleştirilen konu bu kararın seans kapanışında alınmış olmasıydı. Bu tür kararlar/düzenlemeler en az 24 saat önce müşterilere bilgi vererek yapılmalıdır, herkes pozisyonunu ona göre ayarlar. Bir diğer şanssızlık bütün olan bitenin viop vade sonuna rastlamış olmasıydı, vade sonunda satış yapanlar bir sonraki vadeye geçiş yapamadılar teminat yetersizliğinden dolayı.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

7.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Sayın monaroza teminatları %50 artırım tedbirini almak tabiki aracı kurumun insiyatifindeki bir konudur, hem kendini hem de müşterisini korumak amacıyla bu tür adımlar atabilir atmalıdır da. Fakat burdaki sorun/eleştirilen konu bu kararın seans kapanışında alınmış olmasıydı. Bu tür kararlar/düzenlemeler en az 24 saat önce müşterilere bilgi vererek yapılmalıdır, herkes pozisyonunu ona göre ayarlar. Bir diğer şanssızlık bütün olan bitenin viop vade sonuna rastlamış olmasıydı, vade sonunda satış yapanlar bir sonraki vadeye geçiş yapamadılar teminat yetersizliğinden dolayı.
    Haklısınız siz de.
    Ama takdir ederseniz ki piyasa birden bozuldu. ABD 10 yıllıklar birden zıpladı.
    Çok ani bir paradigma değişikliği oldu sanki.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

8. İnfo yatırım bank

Sayfa 464/555 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •