Sayfa 505/555 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Vermediği güne kadar verir. Sonra bir gün basar gider. Büyüme hikayesi olan şirketler trade için çok risklidir, dongusel dahi olsalar.

Ha sen neden trade ettin diyeceksiniz hem şans oldu hem de kısa sürede çok iyi getiri görünce maliyeti 0 a çekerim borsaci hastalığı. Bu nedenle 2 lirada rtalb alıp 4 lirada satışlarımız da malesef oldu mu oldu her zaman papaz pilav yemiyor
     Alıntı Originally Posted by yhekinoks Yazıyı Oku
    Her Düştüğü yer de alım her çıktığı yerde satım fırsatı
    verebiliyor trade için uygun bence
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yaklaşık 1 milyon lot hisse geri alım oldu normalde hissenin 4,20 civarında olması lazım dı bunu bırak hisse kırmızı yakmadığına dua ediyorz hissede yabancı bile yokken , al gülüm ver gülüm galiba şimdi bunların geri satışı ayrı bir konu hisse + % 10 yaparsa info bunları satarmı birde bu baskı var şimdi ? Lan nasıl bir hisse bu ya ?

3. 700 bin lotun yeşil yakmadan devir olması kötü oldu , şirketede ulaşamıyorsun , gözlüklü bir sözde genel müdür yardımcısını yakaladım twitte engelledi beni , bunlar böyle işte

4. -% 1,55 ne ya ? 😡

5. Sanki dün borsa çıkarken çıktıda bugün borsa düşerken önlerde koşuyor nalet hisse

6.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    700 bin lotun yeşil yakmadan devir olması kötü oldu , şirketede ulaşamıyorsun , gözlüklü bir sözde genel müdür yardımcısını yakaladım twitte engelledi beni , bunlar böyle işte
    Sağ cepten sol cep yapıyorlar.

7. Bugün 3,75 altı kapatırsa sıkıntı

8. Teknik 3,60-3,70 dip gösteriyor; log grafik. Bakalım neler olacak

Sayfa 505/555 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •