Sayfa 512/555 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    İşmen yöneticilerine bakıp utanabilrler; bilanço nasıl olur görsünler. Bilanço şişirilmiş giderlerle ve şüpheli finansal işlemlerle şirketin karını hüpletmek değildir. Utanmaz herifler. İki gündür araştırıyorum; yatırımcı ilişkileri telefondan kaçıyor, telefona çıkmıyor.
    İsmen apayrı bir kurum , bunlarla karşılaştırılmaz sektörün dinamiği yapı taşı , info gibileri bugün var yarın yok ,

2. Şirketi beğenmemeyi anlarımda yarını yok demek ne demek, saçma yorumların baydı artık arkadaş, investinge çevirdin burayı holiganlar gibisin.

Bist 100 Hacim gün ortası yine 8 milyarı buldu, gün sonu yine 15 civarı olur diye bekliyorum, olumlu rüzgar başlayabilir…

Ytd.

3. Bunlar geri alım yaptıkça kağıt düşüyor. Bu fiyatlardan kim satıyor ki bunlar alıyor. İyi niyetli bir geri alım politikası değil uyguladıkları, Ali Cengiz oyunları dönüyor bu geri alım muhabbeti bitene kadar kağıt bu fiyatlarda kalsa bari. Hacimlerin arttığı bugünlerde bile katakulli pesindeler. Ytd.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by harslan Yazıyı Oku
    Bunlar geri alım yaptıkça kağıt düşüyor. Bu fiyatlardan kim satıyor ki bunlar alıyor. İyi niyetli bir geri alım politikası değil uyguladıkları, Ali Cengiz oyunları dönüyor bu geri alım muhabbeti bitene kadar kağıt bu fiyatlarda kalsa bari. Hacimlerin arttığı bugünlerde bile katakulli pesindeler. Ytd.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ayrıca bu payları şirket aldığı için düştükçe 3.q karıda düşüyor. Personel giderlerindeki artışın sebebi yönetici ve çalışanların biriken primi imiş. Ayrıca iki günlük detaylı araştırmalarım sonucu malesef şirketin kötü yönetildiğine ikna oldum. Şirket arpalığa dönmüş çok fazla alengirli iş dönüyor. Şirketin karını aldıkları hedef hisselerinin düşüşüde etkilemiş. Bu şirkete kurumsal yatırımcı asla gelmez. Kendi fonlarına sürekli kendi grup şirketlerini alıyorlar.

Her neyse 3.q bu kadar gy ve faiz gideri yazmaz mecburen mallarımı tutuyorum. Ayrıca TradingView anlaşmasını çok fazla gözünüzde büyütmeyin; gy giderine ekstra yük olacaktır.

Vel hasıl kelam döngünün dibinde olduğumuz için tutmaya devam ediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by Rapmatic Yazıyı Oku
    Şirketi beğenmemeyi anlarımda yarını yok demek ne demek, saçma yorumların baydı artık arkadaş, investinge çevirdin burayı holiganlar gibisin.

Bist 100 Hacim gün ortası yine 8 milyarı buldu, gün sonu yine 15 civarı olur diye bekliyorum, olumlu rüzgar başlayabilir…

Ytd.
    Rapmatic gülüyorum sadece sana 😂😂😂😂

6. Bence info yarın bugünkünden çok daha iyi yerlerde olacak.
     Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    İsmen apayrı bir kurum , bunlarla karşılaştırılmaz sektörün dinamiği yapı taşı , info gibileri bugün var yarın yok ,
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 3.çeyrek hacim düşüşü , 1 haftalık bayram tatilinin komisyon gelirlerini törpülemesi , halka arz gelirinin yarı yarıya düşmesi , vb 3.çeyrekte 2.çeyreğin altında belki zararda açıklayabilir , rapmatic kızıyor ama şirket bu , kötü niyetli yönetilen ky düşmanı bir şirketi ne yapalım pof pof poylayalım mı? Sen bana saracağına gitde şirketi arada sor bu sene yatırımcıya temettü verecek misiniz de, eğer hayır derlerse temettü yoksa niye bu kadar prim veriliyor diye sor , ha bu yöneticiler aralıktada prim alacaklar , ben böyle bir yönetim tarzı olan şirketi eleştiririm , adamlar para yok diyor bedelli yapıyor bedelliden sonra 2 tane prim veriyor yönetimine , bizim paralar tanburacı sibel ve ekibinin cebine gidiyor , geri alımdanda birşey beklemeyin ky ı öldüre öldüre toplayacaklar hisseyi yok pahasına sonra yüksek fiyattan yine nnf e satarlar nasıl olsa

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bence info yarın bugünkünden çok daha iyi yerlerde olacak.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Syn nosfecagri malesef gy giderleri bütün güveni sarstı; yi ile görüştünüz mü bilmiyorum; ama bunun sebebi yöneticilerin toplu prim ödemesi imiş; ayrıca aldıkları hisselerdende zarar yazmışlar ; yani yatırımcıların yani bizlerin parasını keyiflerine göre şaibeli olduğunu düşündüğüm bir şekilde harcıyırlar. Bu grubun tamamı böyle malesef. Bizim bu adamlara hesap sormamız lazım; üçüncü çeyrekte belki bu kadar gider yazmayacaklar ama bu güvenilmez bir şirket olduğunu kanıtladı malesef.

Adam gibi mekanizmaların olduğu ülkelerde o yönetim kurulu bu bilanço sebebi ile 5 dk o koltukta oturtmazdı.

Açıkçası hisseyi yükseltip tekrar millete pazarlayacaklarını düşündüğüm için tutuyorum. Zarar çıkar çıkmaz Gökalp soyadlı insanların şirketlerin yanından geçmem.

3q işler iyi gitse bile bu adamlar o paralarıda hiç eder. Yaşar yıldırım vs gibi piyasada güvenilir insanlar bile artık aynı seviyede benim gözümde.

Şirket geri alım açıklıyor ama tek kademede şirketin parasıyla milyon lot alıyor ve tek kademe yükselmiyor. Şirketin parasıyla kimin lotunu alıyorlar.

Yani grift çirkin ilişkilerin olduğunu düşünüyorum. Bakalım neler olacak

Sayfa 512/555 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •