Sayfa 530/555 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Serhateco Yazıyı Oku
    Böyle bir Kap haberinden sonra bu hareketler güvensizliğin göstergesidir .
    Tepeden malı çakan patrona öyle kolay kolay güvenmezler bir daha

2. diyorki hacimler fezaya da ciksa siz satmadan yukseltmem.gerekirse bilancoyu da bozarim.nnfye bile sattirdi adam bizi mi umursayacak.kendime kiziyorum hepsini ismene cevirmedigim icin.

Yatirim tavsiyesi degildir.

3. Geri alım programında anlamadığım birşey var .

İkinci geri alım programı 6 m adet ve 35 milyon kaynak ile yapılacak denmişti.

Ama 2.7 m adet ve 11.5 milyon tutar ile sonlandırıldı.

Acaba hızlı fiyatlandığını mı düşünüyorlar yoksa ederine geldiğini mi düşünüyorlar ?

Yoksa kaynak yatırım bankasında kullanılması için mi yarım kaldı ?

4.  Alıntı Originally Posted by Serhateco Yazıyı Oku
    Geri alım programında anlamadığım birşey var .

İkinci geri alım programı 6 m adet ve 35 milyon kaynak ile yapılacak denmişti.

Ama 2.7 m adet ve 11.5 milyon tutar ile sonlandırıldı.

Acaba hızlı fiyatlandığını mı düşünüyorlar yoksa ederine geldiğini mi düşünüyorlar ?

Yoksa kaynak yatırım bankasında kullanılması için mi yarım kaldı ?
    Hacimler yukselince geri alim bitti nedense. Sirketin ederine geldigi falanda yok.Sordugunuz sebeplerle ilgili oldugunu sanmiyorum.vardir bi cikari patronun.

Yatirim tavsiyesi degildir.

5. Ziya, sibel hu hu .... yükselteceksiniz, elinizi açık ettiniz eliniz mahkum.

Seve seve yükseltecesiniz...))

6. Kaptaki hareket çok mantıklı olmuş, hatta aklıma gelmişti endeksin şu durumunda nakit yaratabilirler diye bunu muhtemelen artan müşteri kredileri için kullanırlar diye düşünüyorum, hadi hayırlısı beklemedeyiz..

7.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Ziya, sibel hu hu .... yükselteceksiniz, elinizi açık ettiniz eliniz mahkum.

Seve seve yükseltecesiniz...))
    Fikriniz nedir ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    Özel Durumlar Tebliği (II.-15.1)'nin Sermaye yapısına ve yönetim kontrolüne ilişkin değişiklikler ile ilgili 12. Maddesinin açıklama yükümlülüğü, b) bendi, "Bir kurucuya ait yatırım fonlarının doğrudan veya dolaylı olarak ihraçcının sermayesindeki payının veya toplam oy haklarının %5, %10, %15, %20, %25, %33, %50, %67 veya %95'ine ulaşması ve söz konusu oranların altına düşmesi halinde kurucu tarafından, yerine getirilir." uyarınca, Hedef Portföy Yönetimi A.Ş.'nin kurucusu olduğu yatırım fonlarının portföylerindeki İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. hisselerinin toplamı, 23.11.2021 tarihinde 5,17 fiyattan 9.676.754 TL nominal hisse alımı sonucunda %20,00 sınırını aşarak %23,06'ya ulaşmıştır.

Sayfa 530/555 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •