Sayfa 62/555 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 4434 madde; 489 - 496 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

Kap : Piyasa yapıcılı sürekli işlem yöntemiyle işlem gören İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (INFO.E) ve Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. (SNKRN.E), paylarında 01/07/2019 tarihinden itibaren A,B,C,D grup değişikliği nedeniyle piyasa yapıcılık faaliyeti sonlandırılmıştır. Söz konusu paylar bu tarihten itibaren Ana Pazar'da sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye devam edecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kap :

Pay Piyasası’nda payları işlem gören şirketlere ait A, B, C, D grubu değişiklikleri :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

b gurubu olmuş hayırlı olsun

1.62 den portföyüme kattığım İNFO YATIRIM hisseleriminden bugün itibari ile 2.68 fiyat ile vedalaşmış bulunmaktayım.Alana hayırlı olsun.Kalan arkadaşlara hayırlı kazançlar dilerim...

5. Defter değeri 1,75 TL. Doğru dürüst karı yok. Fiyat 2,90. Bugün hiç sebepsiz %10 yükselttiler.

6. yılbaşına kadar 5 lirayı geçer
    Haddini aşan şey zıddına döner.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by mert yurt Yazıyı Oku
    yılbaşına kadar 5 lirayı geçer
    Yılbaşı erken mi geldi ne ? 🙂

8.  Alıntı Originally Posted by motocapt Yazıyı Oku
    Yılbaşı erken mi geldi ne ? ��
    Haddini aşan şey zıddına döner.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 62/555 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri