Sayfa 89/555 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 705 - 712 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Onbinde 3 ü geçtik onbinde 2 ortalamayı tuttursalar çok güzel ama zor. Çünkü mevcut müşterilerinkini artıramazlar ancak yeni gelenleri yüksek tutabilirler o da ortalamayı çok değiştirmez. Onbinde 1,5 a razıyım ben.
    Katılıyorum hocam bu çeyrek 1.2 yıl sonunda 1.5 a çıkarsa çok güzel olur benim beklentimde bu yönde bu oranlarında kara etkisi yüksek olur. Müşteri kazanmak için düşük komisyon vermek gereklidir örneğin ben şuanki komisyona yakın verse niye uğraşayım değil mi düşük verdiği için hesap açacağım. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sn. monaroza,

Güzel çalışma için teşekkür ederiz. Bu çalışmayı sektördeki OSMEN, GLBMD gibi şirketlere de uyarlıyor musunuz?
    Teşekkürler sadece info için takip ediyorum.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

3. SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Info personeli eğer şirket parasini pavyonda yemiyorsa 2.çeyrek bilancolarindan sonra kazandigimiz paraları biz yeriz pavyonda.

Yani bu işlem hacimleri ile şirket sedece komisyondan ortalama minumum 250-300 bin tl para kazaniyor günlük.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sn balikadam 2. Ceyrek bilancosu icin bir ongorun varmi acaba

7. Bugün Bist'te hacim rekoru kırdı. Viop'da ise haziran ayının en iyi hacmi yapıldı.
    son durum bu şekilde:

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

8. Borsaya ilgi devam edecek gibi.Merkez bankasından bu toplantıda da indirim bekleniyor. Ytd

https://www.foreks.com/haberDetay?id...0801000124aadc

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 89/555 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •